Як вирівняти колір в фотошопі. Вирівняти колір обличчя в фотошопі.

Красиві фотографії, які поступаються знімкам в глянцевих журналах і професійних портфоліо - мрія кожного. Всі хочуть бачити себе на фотографіях ідеальними - але насправді люди, що володіють ідеальною зовнішністю, шкірою і волоссям зустрічаються не так вже часто. Для корекції недоліків існує Фотошоп, і якщо ви освоїте основи ретуші і корекції кольору, ви зможете максимально наближати зовнішність на фото до ідеалу. Давайте розглянемо, як можна вирівнювати колір в фотошопі на прикладі кольорокорекції особи.
Інструкція
1
Відкрийте фотографію з великим і чітким зображенням обличчя, яке ви хочете отретушіровать.Сделайте копію шару з фотографією, збільште масштаб для зручності і починайте видаляти помітні недоліки, плями і нерівномірні зони на шкірі обличчя. Для цього скористайтеся інструментом Clone Stamp. Виберіть маленьку м'яку кисть, потім із затиснутою клавішею Alt клацніть на тому місці особи, де шкіра максимально рівна і гладка. Відпустіть Alt і застосовуйте кисть з Clone Stamp до тих місць, які ви хочете откорректіровать.После закінчення корекції ще раз перевірте, чи не залишилося недоліків. Якщо ви вирівняли шкіру якісно, можна приступати до наступного етапу - безпосередньо вирівнюванню кольору шкіри.
2
Виділіть контур обличчя інструментом для виділення (Pen Tool або Lasso Tool). Замкніть виділення і в меню правою кнопкою виберіть пункт Feather з параметром 4-5 пікселей.Скопіруйте виділене особа на новий шар, а потім продублюйте його ще раз, так, щоб шарів з особою було два. Один з цих шарів освітлити, а другий затемните поєднанням клавіш Ctrl + M. Створіть третій шар, залийте його передбачуваним тілесним відтінком, яким повинна володіти шкіра, і помістіть його між шарами з темним і світлим обличчям. До кожного з цих трьох шарів приєднаєте маску (Layer Mask) з повною чорної заливанням, що робить області маски невидимими.
3
Виберіть шар з освітленим обличчям, а потім візьміть на палітрі білий колір і м'якої непрозорою пензлем проводите по обличчю там, де повинні виявитися світлі області. Між шаром з обличчям і шаром з обраним відтінком шкіри повинен стояти Blending mode - Soft Light. Точно так само, як і в попередньому шарі, застосовуйте на маску цього шару білу м'яку кисть, щоб особа набула нового відтінку.
4
Щоб очі, губи, брови і волосся не стали занадто світлими, скористайтеся шаром з затемненим обличчям і проявіть на ньому тим же способом місця, які повинні залишитися темнимі.Корректіруйте поєднання кольору, світлого і темного, поки особа не придбає остаточно красивий вигляд.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gQb7TgyvQ50
Зверніть увагу
Функція Opasity дозволяє зробити певний слот більш насиченим або, навпаки, світлим.
Корисна порада
Якщо Ви хочете поміняти колір одягу, то самий функціональний спосіб увазі застосування команд Картинка - Image і Корекція - Adjustments. Спочатку слід скористатися командою Шар - Layer, а потім Новий коригувальний шар - New Adjustment Layer. Далі вибирається алгоритм перетворення кольору, після чого колір одягу буде змінений і вирівняний.
Виглядати як кінозірка в житті досить складно, зате на фото - простіше простого. На допомогу прийде чудо-програма фотошоп. Трохи часу і бажання і ось вже людина з ідеальною зовнішністю дивиться на вас зі знімка.
Інструкція
1
Вирівнюємо колір особи, тобто прибираємо цятки, почервоніння, зморшки. Скористаємося інструментом Spot Healing Brush Tool. Якщо не можете знайти його на панелі, просто натисніть "гарячу" клавішу J.
2
Наблизьте максимально зображення до себе, збільшивши масштаб до 600%.
3
Тепер закрашуємо цятки на обличчі віртуальної пензлем, заздалегідь виставивши потрібний діаметр. Робимо це точно й акуратно.
4
Далі потрібно скопіювати основний колір (знайдіть кнопку копіювання у правому нижньому куті), а до нижнього шару застосувати Filter - Blur - Surfase blur (Поверхневе розмиття). Потрібно встановити значення один-два і натиснути ОК.
5
Тепер працюємо з верхнім шаром, вибираємо ластик Eraser Tool (натискаємо клавішу Е), встановлюємо прозорість ластику приблизно 65 відсотків і стираємо те, що нам не подобається на
6
З'єднайте два шари за допомогою поєднання клавіш Ctrl + E.
7
Для природності додайте трохи шуму.
8
Далі працюємо з колір ом особи: додаємо новий шар і інструментом Eyedropper Tool вибираємо колір , коригуємо його на палітрі.
9
Тепер акуратно зафарбовуємо особа (не забудьте при цьому встановити потрібну прозорість шару).