Як вибрати комп'ютерну мишу.

Багато людей не можуть уявити роботу за комп'ютером без такого важливого пристрої як миша . Адже саме на ній більшу частину часу перебуває наша рука. Якщо мишка буде незручною, то і робота за комп'ютером перетвориться на справжнє катування. Саме тому до вибору комп'ютерної мишки необхідно підходити з максимальною увагою.
Інструкція
1
Спершу важливо звернути увагу на функціональність обраної мишки. Стандартно такі пристрої володіють двома кнопками і коліщатком. Але зараз в магазинах ви можете знайти моделі з додатковими кнопками з боків, на них можна встановити певні функції. Найбільш сучасні комп'ютерні миші можуть володіти такими особливими властивостями як безшумність, наявність вбудованого вентилятора, антибактеріального покриття.
2
Мишки бувають двох видів: механічні та оптичні. Ні в якому разі не купуйте механічні пристрої, так як вони сильно застаріли. Використовуючи їх, ви зіткнетеся з масою проблем, наприклад, забруднення коліщатка, збільшення часу відгуку, необхідність купувати спеціальний килимок. Оптичні комп'ютерні мишки набагато функциональней. Через те, що вони використовують вбудований сканер і світлодіод, їх чутливість помітно зростає. Крім того вони можуть працювати практично на будь-якій поверхні.
3
Комп'ютерні миші можуть підключатися до комп'ютера декількома способами: PS/2-порт, USB-порт. У тому випадку, якщо ви придбаєте миша з USB-портом, то вам не знадобитися встановлювати додаткове програмне забезпечення при підключенні пристрою до комп'ютера, у порівнянні з PS/2-портом.
4
По виду підключення дані пристрої діляться на дротові і бездротові. У першому випадку ви отримаєте хорошу швидкість і якість передачі сигналу. Бездротові миші в свою чергу працюють на батарейках чи акумуляторі, через це, щоб заощадити енергію, знижується чутливість самого пристрою. Але такі мишки володіють незаперечною перевагою, ви можете користуватися комп'ютером навіть у тому випадку, якщо будете перебувати від нього на відстані п'яти метрів.
5
Також при покупці мишки необхідно перевірити її дозвіл. Рекомендується, щоб воно збігалося з роздільною здатністю монітора. У такому випадку ви досягнете оптимальної швидкості курсора.
Зверніть увагу
Як вибрати комп'ютерну мишу? Чи часто ви бачили, щоб при виборі комп'ютера покупець прискіпливо ставився і до вибору миші? Насамперед при покупці варто визначитися, якими характеристиками повинна володіти комп'ютерна миша, які саме її якості важливі для вас. Функціональність. Зверніть увагу на те, скількома клавішами оснащена мишка.
Корисна порада
Навіть тачпад ноутбука не може змагатися з комп'ютерною мишею в зручності - більшість власників ноутбуків прагнуть купити комп'ютерну мишу, щоб використовувати її під час тривалої роботи. Виробники маніпуляторів типу "миша" випускають різні моделі, які відрізняються формою, вагою, функціональністю, типом підключення та іншими характеристиками. Як вибрати "свою" миша, яка забезпечить комфорт при роботі з комп'ютером?