Як говорити з кішкою. Як заговорити з кішками відео.

Кішки люблять спілкування. У них розвинені сверхчувство, які дають їм можливість вести інтенсивну соціальне життя, спілкуючись з нами на невербальних мовами. Якщо ви будете спостережливими, то цілком зможете зрозуміти, про що сигналізують пози і деякі положення котячого тіла. Цілком реально ви можете навчитися розуміти інтонації їх звуків, нявкання і бурчання. Пам'ятайте, що для кішок нюх - важлива функція, а запахи є невід'ємною складовою їхнього життя.
Інструкція
1
Зоологи нарахували 25 візуальних сигналу котячого мови тіла. Крім того, їх можна поєднувати шістнадцятьма способами. Навчіться розуміти базові знаки мови жестів кішок - ви будете знати, що вам хоче сказати ваш улюбленець.
2
Сліпий новонароджений кошеня завжди знайде шлях до материнського соска. У нього з народження розвинений нюх, дотик і здатності відчувати тепло. По нюху він розрізняє материнський сосок, до якого повертається на кожне годування. Кішка-мама теж дізнається своїх кошенят за їх особистим запаху. Таким чином, закладається найважливіша для кішок інформація, як спілкуватися мовою запахів.
3
Звукосполучення, що нагадує людське "мяу", не може передати величезну різноманітність звуків, які складають лексичний запас кішок. У кішки налічується 16 основних голосових сигналів, а ще більше - нерозпізнаних для вашого слуху.
4
Серед звуків є навіть сигнали ультразвукових хвиль. Ультразвук доступний котячому слуху, більш чутливого до широкого спектру частот. Не варто звертатися з кішками так, як з глухими тваринами. Це навіть смішно з точки зору фахівця. Через вашого гучного голосу кішка постійно будуть перебувати в нервовому напруженні. Пам'ятайте, що досить нормального тону, щоб вас почули.
5
Кішка прекрасно запам'ятовує окремі ваші слова. Тільки говорите їх чітко і без повторів, якщо хочете домогтися послідовної реакції. Якщо кмітлива кішка засвоїла команду «Гуляти» і з готовністю направляється до дверей, то не повторюйте це слово підряд кілька разів. Для неї три лексичних одиниці зіллються в одну складну, зовсім чужу «гулятьгулятьгулять».
6
Знайдіть ту кнопочку, яка зацікавить кішку в спілкуванні з вами. Це залежить від переваги вашої кішки. Найчастіше таким заохоченням є улюблені ласощі. Для тих, хто вважає це «підкупом», слід нагадати, що премія на роботі не викликає у них негативного ставлення до начальника. Хоча є багато кішок, для яких тепла похвала є достатнім мотивом для повторення своєї дії. У кожному разі, доведено, що кішка дуже згідлива, коли голодна. Завжди розмовляйте з нею за п'ять хвилин до їжі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6cibIFzWlC4
Зверніть увагу
Коли ви дружелюбно спілкуєтеся з кішкою або хваліть її - використовуйте більш високий тон голосу, а коли лаєте кішку або показуєте невдоволення її поведінкою - знижуйте голос.
Корисна порада
Найкращий спосіб поводження з кішкою - ставитися до неї з повагою. Якщо ви поважаєте свою кішку, то будете прекрасно ладити з нею. Повага до кішки частково полягає в тому, щоб пестити її, коли вона хоче ласки, і залишати в спокої, коли вона цього хоче. Коли ви торкаєтеся до кішці, робити це слід з урахуванням того, як вона до вас наблизилася. Якщо вона звернена до вас головою, погладьте її по голові. Якщо вона повернена до вас задом, проведіть рукою по хвосту.