Як дресирувати шпіца. дресирування японських шпіців.

Японський шпіц - маленька собачка з досить пухнастим хутром. Це дуже активну, рухливе і життєрадісне тварина. Для того щоб японський шпіц виглядав охайно і доглянуто, його необхідно розчісувати щодня. А в основному містити собачку такої породи особливих труднощів не складе, так як вона від природи чистоплотная і акуратна. Плюс до всього іншого японські шпіци надзвичайно розумні і кмітливі, що сприятливо позначається на їх дресируванню.
Інструкція
1
При дресируванню шпіца доведеться проявити неабияку твердість і наполегливість, щоб показати хто з вас господар. Також необхідно намагатися показати методичність власних дій, щоб було добре видресирувати японського шпіца. І тільки тоді ця маленька собачка слухатиметься господаря і виконувати різні трюки.
2
Привчіть шпіца займати правильну виставкову стійку. Для цього з 4-5 тижнів регулярно ставте собаку на стіл. Спочатку опускайте переднии лапи вихованця, потім паралелльно їм - задні. Слідкуйте за тим, щоб шпіц не опускав своєї хвіст і не притискав вуха.
3
Під час виставки шпіц повинен вміти показувати зуби. Основне завдання господаря - навчити вихованця не проявляти при цьому агресія на члена журі. Для цього регулярно виконуйте таку вправу. Покладіть одну руку на верхню щелепу, двома пальцями оголивши різці. Зробіть теж саме іншою рукою. Шпіц при цьому, щільно стуливши зуби, не повинен гарчати.
4
Рух собаки під час виставкового рингу. Шпіц повинен спокійно бігти поруч з господарем. Його рухи при цьому спокійні, красиві. Вихованець не повинен рватися вперед, натягувати поводок. Залежно від різновиду шпіца господар повинен підібрати оптимальну ходу і для себе.
5
Будь-яке заняття зі шпицем намагайтеся завершити в тоді, коли команда виконана найбільш вдало. Похваліть його, дайте улюблені ласощі і прогуляйтеся.
6
Привчіть шпіца виконувати основні команди: "Лежати!", "Місце!", "Сидіти!", "Поруч!". Дресирування в такому випадку стандартна. Наприклад, щоб навчити команді: "Лежати!", Необхідно акуратно, повільно підтягти лапи собаки до себе так, щоб вона прийняла лежаче положення.
7
Можна видресирувати навіть недисципліновану собачку, просто необхідно знайти до тварини підхід. Приміром, собака любить ганятися за кішками, нехай це буде «гарячим». Все ігноровані нормативи стануть «холодним». Якщо застосовувати зацікавленість до «гарячого» для заохочення «холодного», то в найближчому часі ви помітите позитивні результати.
Корисна порада
Складність полягає в тому, що деяким власникам собак дуже важко з'ясувати, що ж саме люблять їх чотириногі друзі. Багато собачі уподобання здаються незрозумілими. Але необхідно поєднати ті ж гонки за кішками і подолання траси аджилити. Це варто застосувати на практиці, і обов'язково незабаром ви побачите результат.Со шпицем дуже весело грати, він любить спілкування і компанії. Якщо собака помітить на своїй території незнайомця, то неодмінно почне гавкати, так як вона дуже відважна.