Як досягти душевної рівноваги.

Сучасний ритм життя веде до психологічної дисгармонії. Виникає хронічний стрес, погіршується фізичне здоров'я, і слабшає імунітет. Часто це відбивається на взаєминах з оточуючими. Якщо ви навчитеся контролювати і регулювати ваш душевний стан, то станете впевненим у собі і вибудуєте рівні стосунки з оточуючими вас людьми.
Інструкція
1
Навчіться легко перемикати свою увагу. Щоб досягти душевного рівноваги , не слід зациклюватися на одній проблемі. Психіка людини так влаштована, що одноманітний спосіб життя і відсутність зміни обстановки замикає вас у власних переживаннях. Слідкуйте, щоб ваше коло спілкування і внутрішній світ звужувався.
2
Обов'язково їдьте у відпустку в інше місто. Використовуйте будь-який випадок, щоб змінити обстановку.Не звертайте уваги на побутові неприємності, сварки, образи і колючості. Вони не стоять вашого здоров'я.
3
Аналізуючи свої невдачі, не переживайте їх багаторазово. Журитися можна один раз, а далі краще забути про подію. В іншому випадку ви даєте додаткове навантаження на свою нервову систему, яку слід щадити. Щоб повернути віру у власні сили, згадайте про те, чого вам вдалося досягти.
4
Не прагніть повторити успіх оточуючих. Ваше життя має свої завдання і цілі. Дотримуйтеся особистих прагнень, не дозволяйте чужим амбіціям збити вас з наміченого шляху.
5
Щоб регулювати власні емоції навчитеся попереджати їх появу. Вивчіть, коли складаються обставини, які породжують емоції, від яких ви хочете позбутися. Досліджуйте, які саме думки і образи супроводжують появу цих емоцій. При їх повторному появі виробляйте протилежне свою поведінку, яке кардинально відрізняється від вашої колишньої реакції на подібну ситуацію.
6
Пам'ятайте, що вашому вольовому контролю піддасться все, що ви усвідомлюєте. Тому так часто допомагає повторення фрази «Я тримаю свої емоції» або «Я спокійний». Спочатку для подібного тренування знадобиться близько 15 хвилин. Але з часом ви скоротите час, щоб оволодіти собою, до лічених секунд.
7
Душевного рівноваги мало досягти. Головне - закріпити і утримати цей стан. Частіше перебуваєте серед людей або предметів, що породжують у вас приємні асоціації. Вольовим зусиллям згадуйте в дрібних подробицях приємні ситуації.