Як з'єднати кілька фотографій в одну. Cjtlbybnm ytcrjkmrj ajnj.

Уміння об'єднувати в одне зображення декілька різних фотографій дуже знадобиться вам при фотомонтаж, створенні колажів, листівок та інших графічних і творчих матеріалів. У цій статті ви навчитеся користуватися шарами і інструментами Фотошопа для об'єднання фотографій і створення різноманітних оформлювальних ідей.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте дві або три фотографії на свій вибір, які ви хочете поєднати в колаж. Визначте, яка з фотографій стане основним фоновим об'єктом для роботи, на якому вже будуть розташовуватися всі інші об'єкти. Продублюйте шар з цією фотографією.
2
Тепер скористайтеся інструментом переміщення і перетягніть на основний фон будь-яку іншу фотографію. Помістіть шар з цією фотографією під фоновий шар так, щоб він опинився між оригіналом фонового шару і його дублікатом.
3
Вирішіть, де саме на тлі повинен знаходитися об'єкт з фотографії. Залежно від фонового зображення, вибирайте або інструмент «Lasso», або маску, додану до шару. Виріжте або зітріть з фонового шару ті області, на яких повинен виявитися що знаходиться на іншій фотографії об'єкт.
4
Щоб підігнати фото за розміром, ракурсу і пропорціям до об'єктів на фонової фотографії, натисніть «Free Transform» і редагуйте форму і розміри свого фото, затиснувши «Shift» .Потім зробіть підгонку колірної гами і яскравості фотографії до фонової колірної гамі , в цьому вам допоможуть рівні (Levels) і «Hue \ Saturation». Також ви можете відкрити «Color Balance» та «Curves» для налагодження зовнішнього вигляду зображення.
5
Виконайте ті ж дії з усіма фотографіями, які ви хочете розмістити на фоновому шарі. Розподіліть їх по своїх місцях, а коли всі об'єкти будуть акуратно вирізані і розміщені на фоні, не забудьте відкоригувати загальний зовнішній вигляд колажу - різні об'єкти на ньому не повинні відрізнятися за яскравості і насиченості квітів.
6
Застосуйте до колажу різні настройки змішування шарів і підберіть з них ту, яка вам найбільше сподобається (наприклад, Soft Light). Закінчите роботу і об'єднаєте шари (Merge Visible). Після цього зображення можна зберігати і використовувати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=d2-pKydJTzQ
Зверніть увагу
Щоб з'єднати дві фотографії в одну, можна скористатися функцією створення колажу програми Picasa. Виберіть фотографію, вона з'явиться в області відібраних фотографій - в нижньому лівому кутку. Натисніть кнопку відібрати вибрані елементи.