Як назвати миша.

Щоб вибрати ім'я для вашої миші, необхідно виконати наступне: купити миша , знайти для неї клітку, з'ясувати стать тварини, знайти або придумати їй кличку. Ім'я для миші підходить більше смішне, ніж звичайне, схоже на людське.
Вам знадобиться
  • - миша;
  • - клітка для миші;
  • - сухе листя;
  • - корм для миші.
Інструкція
1
Часто люди ставляться до своїх тварин як дітям, уважно піклуються про них, вибирають їм імена. Кішкам і собакам простіше підібрати кличку, так як можна підслухати у сусіда. А якщо це миша !? Якщо ви хочете придбати таке цікаве і миле тварина і підібрати йому ім'я, то потрібно дотримуватися цієї інструкції.
2
В першу чергу треба купити миша. Це можна зробити в зоомагазині або на ринку. Наприклад, в Москві це можна зробити на Пташиному ринку, в зоомагазинах за адресою вулиця Бардіна, Ленінський проспект, вулиця Профспілкова, на Таганці, в магазинах на перетині Ленінського і Ломоносовського проспекту. До речі, в інтернет-магазинах купити мишку можна без особливих проблем.
3
Вибрати й купити для цього пушистика будиночок. Це можна зробити в тих же зоомагазинах.
4
Визначитися з підлогою вихованця. Людям, не стикалися з цим раніше, складно буде впоратися з цим завданням. Можна спробувати визначити стать, дотримуючись наступних порад: у самців відсутні соски, огляньте відстань між заднім проходом і сечовим отвором - у самців це відстань більше, ніж у самок.
5
Треба вибрати ім'я вашому новому другові. Можна назвати звичайними іменами людей: Катя, Маша, Свєта, Кирило і т.д. Але краще придумати оригінальне, яке буде підкреслювати особливість вашого вихованця. Це можна зробити, подивившись спеціальну літературу або знайти на форумах в інтернеті. Ось, наприклад, імена жіночі: Груша, Ялинка, Юдиф, Кіка, Клодія, Ляля, Марі, Туве, Кнопка, Махрутка, Манька, Муся, Дося, Шіншіла.А ось деякі ідеї для самців: Іліко, Луї, Марамуль, Нир, Сандро, Филли, Чилі, Чуміков, Сир, Васьок, Міккі, Мих, Рататуй, Щурів, Кекс.
Зверніть увагу
Активність у мишей цілодобова, з чергуванням періодів годування і сна.Мишь харчується бобовими, насінням злаків, плодами широколистяних деревних порід. Влітку поїдає комах та личинок.
Корисна порада
Миші-малятка найчастіше прийнятні в кімнатному живому куточку. Їх виділення майже не мають специфічного запаху, а повадки можуть представити значний інтерес.Зверькі люблять бігові колеса дня розминки і лазять по сітці.
При роботі з мобільними комп'ютерами набагато зручніше використовувати бездротові маніпулятори. Правильний вибір мишки дозволить забезпечити її приємне використання і позбавить вас від можливих проблем.
Інструкція
1
Почніть з визначення типу датчика в бездротової мишці. Розрізняють два основних види: інфрачервоний і Bluetooth. Маніпулятори з першим типом датчиків значно дешевше. Їх варто купувати тільки в тому випадку, якщо мишка буде завжди знаходитися в безпосередній близькості від передавача.
2
В тому випадку, якщо ви хочете забезпечити комфортну роботу з комп'ютером, придбайте мишку з Bluetooth-адаптером. Дані маніпулятори здатні стабільно працювати на відстані до десяти метрів від передавача. Крім того, деякі ноутбуки володіють вбудованими Bluetooth-датчиками. Такий пристрій позбавить вас від підключення додаткового обладнання через USB-канал.
3
Тепер визначитеся з розміром маніпулятора. Спочатку підберіть мишку, яка буде зручно лежати у вашій руці. Цей критерій важливий у тих випадках, якщо ви не плануєте носити маніпулятор з собою. В іншому випадку має сенс придбати мишку невеликого розміру.
4
Приділіть особливу увагу вибору джерела живлення для бездротового маніпулятора. Більшість мишок працюють з використанням «пальчикових» батарей або АКБ. Для роботи в домашніх умовах розумніше вибрати мишку, підтримуючу роботу з акумуляторами.
5
Важливу роль грає спосіб зарядки елементів живлення. Існують моделі мишок, які встановлюються на спеціальну підставку. Придбайте такий маніпулятор, якщо не хочете постійно витягувати елементи живлення з блоку.
6
Не варто забувати і про третій типі бездротових мишок. Як адаптер для даних пристроїв є спеціальний килимок, підключений до USB-порту комп'ютера. Виберіть дані вид бездротового обладнання, якщо вам постійно заважає кабель манімулятора. Мінус такої мишки в тому, що вона стає абсолютно даремною у відсутності килима.