Як дізнатися тип файлу.

Тип файлу можна визначити, якщо знати його повне ім'я. У назві файлу є частина, яка називається розширенням - вона розміщується праворуч від останньої точки. Саме з розширення операційна система комп'ютера і прикладні програми, встановлені в ньому, визначають тип файлу. Щоб і користувач мав таку можливість, необхідно змінити налаштування Windows, так як за замовчуванням відображення розширення відключено в ОС.
Інструкція
1
Відкрийте компонент ОС, який називається «Властивості папки». В ОС Windows 7 для цього можна розкрити головне меню натисканням кнопки «Пуск», у полі пошуку ввести «Властивості папки» і клацнути відповідне посилання в результатах поіска.В ОС Windows Vista теж потрібно відкрити головне меню, вибрати пункт «Панель управління», потім клацнути посилання «Оформлення та персоналізація», а потім посилання «Властивості папки» .В ОС Windows XP, розкривши меню натисканням кнопки «Пуск», треба перейти в розділ «Налаштування», вибрати пункт «Панель управління», клацнути в розкрилася панелі посилання « Оформлення і теми », а потім посилання« Властивості папки ».
2
Перейдіть на вкладку «Вид» у вікні властивостей папки. Послідовність дій тут буде однакова для кожної з перерахованих версії ОС Windows. У списку під написом «Додаткові параметри» знайдіть рядок «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів» і зніміть мітку в зіставленні їй чекбоксі. Цим ви включите відображення розширення файлів і отримаєте можливість визначати їх тип.
3
Знайдіть рядок «Приховувати захищені системні файли (рекомендовано)» у цьому ж списку. Якщо необхідно визначити тип файлу, який є частиною операційної системи, то мітку в чекбоксі цього рядка теж треба прибрати, а в рядку «Показувати приховані файли і папки», навпаки, поставити.
4
Зафіксуйте зроблені зміни натисканням кнопки «OK».
5
Якщо розширення файлу, яке ви побачите після зміни налаштувань, виявиться вам незнайоме, то визначити, до якого типу файлів воно відноситься, можна на спеціалізованих інтернет-ресурсах. Наприклад, перейдіть на головну сторінку сайту open-file.ru, в поле пошуку в правому верхньому куті введіть відоме вам розширення та натисніть клавішу Enter. Скрипти сервісу знайдуть у своїй базі даних інформацію, що відноситься до цього типу файлів і покажуть таблицю з посиланням на його опис.