Як вибрати домашній проектор.

Якщо ви дуже любите кінотеатри, то покупка домашнього проектора дозволить вам отримати всі ті ж приємні відчуття, але тільки вдома. А якщо до всього цього додати якісну акустичну систему, то схожість з кінозалом буде практично ідеальним. Правильно вибравши домашній проектор, ви протягом багатьох років будете отримувати від нього лише задоволення. При покупці даного пристрою необхідно звернути увагу на наступні характеристики.
Інструкція
1
Дозвіл проектора відображається за допомогою двох чисел, що показують число пікселів по горизонталі і вертикалі. Стандартно проектори володіють здатністю 1024x768 або 1600х1200. Однак чим більше буде даний показник, тим якісніше ви отримаєте зображення. Для проектора, основне завдання якого - перегляд улюблених фільмів, буде достатньо дозвіл 1024x768 точок, адже дозвіл фільмів, які ми дивимося на телевізорі, ще менше.
2
Якщо у вас є можливість забезпечити повну темряву в приміщенні, то яскравість для вас не має значення. Але в тому випадку, якщо ви збираєтеся встановити проектор в спальні або у вітальні, де не можна досягти абсолютної темряви, до даного показника необхідно поставитися з максимальною увагою. Яскравості в 1000 люмен буде достатньо для перегляду кіно в звичайних квартирах.
3
Лампа проектора - це основна деталь даного пристрою, її заміна буде коштувати вам величезну суму. Сучасні моделі проекторів оснащені довговічними лампами, термін служби яких складає приблизно 3000 годин. Також від того, через які елементи проходить світло від лампи, проектори можна розділити на два типи: рідкокристалічні та мікродзеркальні. У першому випадку проектор буде більш компактним, від картинки не будуть втомлюватися очі. Мікродзеркальні пристрої відрізняються високою якістю зображення, але в теж час вони згубно впливають на зір.
4
Купуючи проектор, особливу увагу приділіть його розміром і наявності кріплень. Перед покупкою сплануйте місце розташування даного пристрою в кімнаті. Також існують різноманітні додаткові функції: можливість коректувати геометрію, цифрове масштабування, спливаючі підказки, зміни формату зображення і так далі. Подумайте про те, наскільки вони важливі для вас, щоб вплинути на ціну покупки.