Як лікувати шишку на голові. Як вивести великі шишки на голові.

Поява шишки на голові може бути викликано декількома причинами, які й визначають характер лікування. З'ясувати походження шишки на голові можна при візуальному огляді - травматичні ушкодження мають характерний вигляд. Інші новоутворення слід показати фахівцям.
Вам знадобиться
  • - лід
  • - яблучний оцет
  • - харчова сода
  • - сіль
Інструкція
1
Прийміть термінові заходи, якщо шишка на голові виникла в результаті удару. Прикладіть ємність з льодом або змочений холодною водою шматок тканини на місце забитого - це допоможе зменшити хворобливі відчуття і запобіжить швидкий розвиток гематоми. Міняйте пов'язку у міру зігрівання, намагайтеся завжди тримати місце освіти шишки в холоді.
2
Поміняйте тактику догляду за забоєм. Несвіжий забій слід зігрівати - так шишка розсмокчеться швидше. Для цього змініть крижані компреси на теплі, зігріваючі. Використовуйте теплу воду, нагріту сіль, прогрівання спеціальними приладами і т.д.
3
Використовуйте народні методи для позбавлення від припухлості. Спиртові настоянки лікарських трав добре розсмоктують гематоми і заспокоюють тканини. Пов'язки з самочинного теплим яблучним оцтом шматка марлі прикладайте на місце забитого до настання полегшення.
4
Укуси комах часто залишають щільні шишки на шкірі. Обробляйте такі шишки антигістамінними складами - гелями, мазями, аерозолями. Протиалергічні засоби знімуть набряк і подразнення тканин, шишка поступово зникне. З народних засобів добре допомагає зняти ущільнення содові і сольові розчини, примочки з яких потрібно міняти якомога частіше.
5
Зверніться за консультацією до фахівця. Якщо шишка на голові з'явилася не під впливом зовнішніх чинників, то слід пройти обстеження з метою виявлення характеру новоутворення. Якщо шишка є доброякісною пухлиною і не сильно турбує, то можна спробувати позбутися жировика народними методами. Жировики підлягають хірургічному видаленню з обов'язковим проведенням аналізу на гістологію з метою виявлення характеру пухлини. Якщо шишка доставляє незручності, росте, змінює колір, то слід провести додаткові дослідження.