Як одягатися яскраво.

Кожні нові весна і літо зобов'язують кожну модницю оновити гардероб. Як правило, вибір падає на найбільш яскраві речі. Причина проста: з приходом сонячного світла, з'являється і відповідний настрій - яскраве і завжди трохи піднесений. Хоча яскраві речі можуть прикрасити будь-який сезон, якщо їх власниця сама сяє, як весняне сонечко.
Вам знадобиться
  • грунтовний шопінг,
  • модні журнали,
  • модні сайти
Інструкція
1
Перестаньте сумніватися в тому, що яскраві речі вам підійдуть. Немає на землі людини, якій не можна підібрати відповідні йому яскраві кольори в одязі. Запам'ятайте просту істину - вміння стильно одягатися - це навичка, якій можна навчитися. Тому залиште сумніви і перегорніть модні журнали, помічаючи наступні речі. По-перше, звертайте увагу на моделей з близьким до вашого типу зовнішності - кольором очей, волосся, шкіри. Аналізуйте, які з яскравих кольорів їм підходять. По-друге, дивіться які з квітів вдало поєднуються між собою. Можливо, ви почерпнете для себе багато свіжих ідей.
2
Підбирайте речі по-справжньому яскравих кольорів, особливо, якщо у вас смаглява шкіра. Уникайте «димних» і розмитих відтінків. Якщо ви вибрали червоний колір, нехай він буде яскравого брусничного відтінку, зелений - зеленішою першої трави, жовтий, настільки ж яскравий, як сонце. Якщо ви щаслива володарка білосніжної шкіри, підбирайте кольори трохи приглушених відтінків, але все-таки вони повинні бути яскравими. Можете додатково підкреслити яскравість образу за допомогою макіяжу. Виділіть яскраво очі або губи, але зробіть це так, щоб косметика за кольорами перегукувалася з домінуючим кольором в образі.
3
Вибирайте речі прості за фасоном. Яскраві речі особливо добре поєднуються, коли вони просто скроєні. Але це не виключає поєднань химерно-строкатого верху з просто скроєним низом і навпаки. Поширений наступний варіант: блузка та спідниця досить стриманих відтінків (або навіть чорні) і колготки кричущого яскравого кольору. У цьому випадку яскравий колір використовується, як домінанта образу. І при цьому виглядає вигідно. Таким же чином, як яскравий акценту, можна використовувати і аксесуари - сумочку, капелюшок, прикраси.
Зверніть увагу
Не нехтуйте тим, щоб надіти яскраву річ, навіть якщо особливого настрою для цього нет.Все відомо про благотворний вплив яскравих кольорів на психологічний стан людини. Проведіть експеримент, ви побачите, як швидко зміниться ваш настрій, завдяки яскравому кольору.
Корисна порада
Поєднуйте яскраве пальто з аксесуарами більш спокійних відтінків. Якщо ви вибрали яскраво-фіолетове пальто, спробуйте приміряти з ним білу капелюшок, шарф або півчобітки.