Як заправляти струменеві принтери.

Струменевий принтер - необхідна техніка майже в кожному будинку і офісі, і час від часу в ньому потрібно перезаправлять картриджі. Заправка в сервісному центрі коштує грошей, тому багато людей вважають за краще заправляти картриджі самостійно, але не завжди вміють це робити. У різних принтерах спосіб заправки картриджів різниться, але, тим не менш, є спільні правила.
Вам знадобиться
  • картридж, шприц, чорнило
Інструкція
1
Принтери EpsonУ принтерів Epson картриджі мають дуже просту будову, тому, щоб перезаправити їх, вам не потрібно міняти друкувальну головку і виконувати подібні складні дії. Дістаньте картридж і заклейте його виходить отвір скотчем або пластиром. Візьміть шприц з голкою і відкачайте з дна картриджа залишки чорнила. Отвір, через який ви відкачували чорнило, потрібно заклеіть.Еслі картридж виймається більш ніж на хвилину, вставте на його місце запасний; інакше друкуюча головка засохне, і вам доведеться купувати новий принтер.
2
Принтери HPВ принтерах HP складніше зіпсувати принтер невірним застосуванням картриджа через іншого його будови. Кольорові картриджі таких принтерів аналогічні картриджам принтерів Epson. Щоб їх заправити, зніміть верхню кришку і залийте шприцом чорнило трьох кольорів в три відповідних отвори. Залишайте відкритим тільки те отвір, з яким працюєте в даний момент. Решта заклейте скотчем. Після закінчення заправки видаліть весь скотч і приклейте назад верхню кришку, а потім вставте картридж назад у принтер. Чорні картриджі HP заправляти складніше. Заклейте скотчем або пластиром всі вентиляційні отвори на картриджі, а потім вручну просвердлите збоку отвір для заправки. Вставте в нього шприц з чорнилом і заповніть картридж, після чого герметично закрийте або заклейте заправний отвір. Звільніть вентиляційні отвори, а після цього скиньте зайве тиск з картриджа за допомогою закачування повітря через верхнє технологічний отвір, щоб витекли зайві чорнило.
3
Принтери CanonКартріджі для принтерів Canon заправляються простіше всіх інших моделей. Заправка картриджа типу BC-20 виробляється через вентиляційний отвір, що знаходиться збоку картриджа. Введіть в нього голку шприца і залийте чорнило. Заклеювати отвір не потрібно. Картриджі типу BC-21 заправляються інакше: спочатку заклейте вихідні отвори для чорнила, а потім, як у випадку принтерів Epson, зніміть верхню кришку, щоб звільнити отвори для заправки. За допомогою шприца наповніть кожен отвір чорнилом відповідного кольору. Прикріпіть кришку назад і встановіть картридж в принтер. Крім того, ви можете просто вбирати чорнило в мембрану в нижній частині картриджа, але цей спосіб досить неаккуратен: зайві чорнило можуть просочуватися назовні.
Корисна порада
Переконайтеся перед заправкою, що на картриджі немає фізичних ушкоджень і тріщин, і що картридж не є засохлим після тривалого невикористання. Заправляйте чорнило в картридж максимально повільно - це запобіжить утворенню бульбашок повітря.