Як провести зиму весело.

Найпопулярніше час для відпусток - літо. Майже неможливо купити квитки в південному напрямку, і всі хоч трохи придатні для відпочинку місця в більш північних містах заповнені жителями. Зима далеко не так популярна, і даремно.
Вам знадобиться
  • лижі, ковзани, лижний костюм, купальник
Інструкція
1
Як провести зиму весело, залежить, звичайно, у великій мірі від матеріального становища. Якщо є можливість поїхати на один з гірськолижних курортів, хороший відпочинок забезпечений навіть тим, хто майже не вміє ходити на лижах - досвідчені інструктори проводять уроки з початківцями на спеціальних легких ділянках траси. Якщо ж Домбай недоступний, налаштуйтеся на здоровий відпочинок вдома.
2
На всій території країни, крім субтропічній зони, випадає сніг, і, значить, лижі доступні практично всім. Звичайно, повний комплект - лижі, черевики, кріплення, палки - обійдеться недешево, але задоволення від лижних прогулянок того варто. До того ж можна купити щось з рук, і тоді економія буде помітною.
3
Після того, як лижі куплені, не дозволяйте їм простоювати. Кожен вихідний день проводите кілька годин на трасі - в лісі або в парку. Як би не хотілося повалятися на дивані перед телевізором або посидіти за комп'ютером, обов'язково виїжджайте на природу. Навіть якщо ви не дуже впевнено стоїте на лижах - не біда! Ніхто ж не змушує вас приймати участь в змаганнях. Просто сковзаєте по снігу в своє задоволення, милуйтеся деревами, вкритими блискучим снігом, очищайте легені свіжим морозним повітрям. Тригодинна прогулянка зарядить вас бадьорістю і енергією на весь тиждень, і ви з жалістю будете дивитися на своїх земляків, які пропустили чудовий зимовий відпочинок. А вже якщо ви вийшли в компанії друзів, і в програмі у вас ще багаття і гарячий чай - свято вдалося повною мірою.
4
Навіть якщо немає лиж і можливості купити їх, просто виходите в ліс на вихідні і гуляйте по сніжним стежками з друзями і з дітьми. На узліссі розведіть костерок, випийте гарячого чаю і влаштуйте собі свято. Якщо погода досить тепла, проведіть конкурс на кращу снігову скульптуру - не обов'язково це має бути традиційна баба. Влаштуйте гонки на санках - хто швидше з'їде з гірки або домчить сідока до фінішу. Будь-яка прогулянка на свіжому повітрі буде краще бездарної компанії ТБ або комп'ютера.
5
Не забувайте про басейн. Абонемент на місяць не руйнівний, а скільки задоволення і користі ви отримаєте, пояснювати не треба. Завдяки інтенсивному регулярному плавання навесні ви не будете мучитися питанням: «Як схуднути до літа?»
6
Найяскравіший зимове свято, звичайно, Новий рік. Провести його можна по-різному: або сяк-так дотягнути до чергового поздоровлення президента, старанно збільшуючи обсяг талії за святковим столом, або влаштувати для себе і гостей справжнє свято з конкурсами, призами і навіть концертом. Можна згадати навіть традиційні фанти, розіграти штучно скетчі, не кажучи вже про різноманітні конкурсах на зимову тему. Нехай кожен учасник підготує свій міні-конкурс і невеликі призи-сувеніри для переможців - тоді новорічна ніч стане справжнім святом і запам'ятається надовго.