Як дізнатися потужність блоку живлення комп'ютера. Як подивитися потужність блоку живлення.

Потужність блоку харчування є дуже важливою характеристикою комп'ютера, яка покликана забезпечити безперебійне і повноцінне його функціонування. Чим вона вища, тим краще. Але існує мінімальний рівень, який має відповідати характеристикам комп'ютера.
Інструкція
1
Чим могутніше «начинка» комп'ютера, тим потужніше потрібен блок живлення. Як правило, виробник пише потужність на самому блоці на спеціальній наклейці. Щоб дізнатися необхідну потужність існують різні онлайн-сервіси. Компанія ASUS на своєму сайті має відповідну форму, після заповнення якої програма видасть потрібне значення на основі максимально можливої споживаної потужності компонентів комп'ютера.
2
Зайдіть на сторінку сервісу. В поле Motheboard виберіть значення Desktop (якщо використовується домашня настільна система), або Server (якщо тестування проводиться для сервера).
3
В розділі CPU вкажіть параметри виробника свого процесора. В поле «Виберіть Vendor» вкажіть виробника ядра, в CPU Type виберіть сімейство процесора, а в полі «Виберіть CPU» вкажіть саму модель.
4
В розділі VGA Card вказуються значення для відеокарти комп'ютера, де Vendor - виробник ATI або Nvidia, а в «Виберіть VGA» вказується модель відеокарти, яку можна дізнатися в панелі управління драйвером плати (права клавіша на «Мій комп'ютер» - «Властивості» - «Диспетчер пристроїв» - «Відеоадаптери»).
5
В Memory Module вкажіть тип використовуваної оперативної пам'яті (DDR, DDRII, DDRIII).
6
В меню Storage Devices вкажіть кількість підключених до комп'ютера пристроїв для запису та зчитування. В розділі USB вкажіть підключення до USB девайси. В пункті 1394 відзначте наявність додаткової плати для захоплення відео, а в розділі PCI виберіть наявні пристрої (Modem, Network (LAN), Audio, and other PCI card - кількість мережевих пристроїв і звукових карт, підключених до слоту PCI в материнській платі, а SCSI card - кількість карт для підключення SCSI моста).
7
Програма автоматично видасть оптимальне значення, яке має бути не нижче зазначеного на наклейці блоку живлення. В іншому випадку блок слід замінити на більш потужний в сервісі по ремонту комп'ютерів.