Як випрати піджак.

Якщо ваш піджак вимагає прання, зовсім не обов'язково відразу бігти в хімчистку. Навіщо платити гроші за те, що можна зробити вдома самостійно? Залежно від матеріалу, з якого пошита річ, маленькі хитрощі щодо прання будуть відрізнятися в кожному конкретному випадку.
Вам знадобиться
  • -піджак;
  • -пральна порошок;
  • -дождевая вода;
  • -амміак;
  • -щетка.
Інструкція
1
Візьміть піджак і зверніть увагу на «проблемні місця» на ньому, а також визначте тип забруднення. Справа в тому, що різні типи плям по-різному виводяться з різних тканин. І іноді, якщо забруднення складне, має сенс звернутися за допомогою в хімчистку.
2
Пам'ятайте, що жоден виробник не буде рекомендувати Вам прати піджак в машинному режимі. Однак частина громадян нехтує цими правилами і не отримують бажаного результату, якщо ще й не погіршують ситуацію. А претензії можна пред'явити тільки собі.
3
Використовуйте для прання піджака лише холодну або теплу воду. Гаряча вода може значно знизити якісні характеристики речі. Найбільш забруднені зони (воріт, манжети) очистіть попередньо за допомогою щітки, змоченою в тривідсотковий розчині аміаку.
4
Пам'ятайте, що якщо при заключному полосканні додати у воду трохи оцту, колір речі помітно пожвавиться. Плями від їжі на оксамитовому піджаку видаліть за допомогою розчину спирту денатурованого і нашатирного. Після цього виперіть піджак в прохолодній воді.
5
Якщо ви хочете, щоб ваш піджак мав відмінну форму після прання, замочіть його в дощовій воді на кілька годин і лише потім приступайте до прання. Не застосовуйте занадто багато зусиль при роботі з піджаком. Використовуйте щадні кошти та порошки, які продовжать термін служби речі, а не зменшать його.
6
Після прання приділіть велику увагу полосканню, так як на піджаку можуть залишитися мильні розлучення, явно не радують око. Візьміть вішалку з плічками і, практично не вичавлюючи, повісьте піджак на неї. Залиште його в такому положенні до повного висихання.
7
Стираючи піджак самостійно, пам'ятайте, що тільки Ви понесете відповідальність за можливу невдачу. Намагайтеся не використовувати сумнівні способи прання, почуті від сторонніх людей.