Як зробити фото з гри.

Не у всякій грі можна знайти функцію знімка екрану, навіть довго і наполегливо длубаючись в налаштуваннях. Тим не менш, існує універсальний спосіб створення скріншотів, який не залежить від наявності цієї функції в самій грі. Цей спосіб - використання програми Fraps.
Інструкція
1
Встановіть Fraps (версію 2.9.3, наприклад). Перед запуском ігри , в якій ви хочете зробити «скріншот», упевніться, що ви запустили цю програму. Але якщо ви не хочете всякий раз клацати на віконце запуску, можна пройти на вкладку General і поставити галочку біля Run Fraps when Windows starts. Тепер програма буде запускатися всякий раз, коли ви включите комп'ютер. Start Fraps minimized - після запуску програма з'являтиметься в треї. Fraps window always on top - вікно Fraps'а постійно висітиме поверх інших вікон.
2
Пропустіть вкладки FPS і Movies. Вам вони майже не знадобляться - вони призначені для налаштування запису відео. Перейдіть відразу на Screenshots і натисніть на Change, щоб вказати розділ, в який будуть зберігатися майбутні «скріншоти». Обраний шлях буде відображений в поле Folder to save screenshots in. Якщо натиснути на кнопку View, можна автоматично переміститися в цей розділ.
3
Визначтеся з кнопкою, яка відповідатиме за знімок екрану і вкажіть її в поле Screen Capture Hotkey. Майте на увазі, що якщо ця кнопка буде збігатися з певною дією в грі, наприклад, з клавішею W в якомусь FEAR3 або Half-Life, то кожен раз, коли ви будете рухатися вперед, Fraps робитиме знімок екрана. Це зручно, якщо ви хочете відобразити конкретну дію, але може сильно завантажити систему. Праворуч виберіть тип зображення: BMP, JPG, PNG або TGA.
4
Нижче знаходяться ще дві цікаві настройки. Include frame rate overlay on screenshoots - в кутку скриншота буде вказано кількість кадрів в секунду в грі на момент створення знімка. Який з чотирьох кутів зображення це буде можна налаштувати на вкладці FPS в чорному квадраті Overlay Corner. Repeat screen capture every ... seconds - знімки будуть створюватися довільно з інтервалом в вказану кількість секунд.