Як перефарбувати двері.

Якщо стара двері вже не радує око - фарба потерлася, втратила колір, а то і облупилася місцями, проста фарбування може швидко виправити становище. Колір фарби вибирається відповідно до інтер'єру. Сама фарбування може бути як однотонною, так і з нанесенням малюнка. Для цього використовуються трафарети, вирізані з картону.
Інструкція
1
Виберіть тип лакофарбового вироби і колір майбутньої двері. Найбільш відповідними вважаються акрилові фарби - вони не пахнуть і менш токсичні. Проведіть попередню підготовку дверного полотна до фарбування. Для цього зніміть фурнітуру і, по можливості, самі двері. Покладіть її на стіл або на козли.
2
Видаліть старе покриття. Для цього обмийте двері мильним розчином, а потім розчинником для фарби. При необхідності обробіть наждачкою. Нанесіть шпаклівку. Її можете виготовити самостійно: змішайте клей ПВА і дерев'яні опилки. Також шпаклівку можна купити в будівельному магазині. Після того, як вона висохне, ретельно зашкурьте дрібним наждачним папером.
3
Почніть фарбувати двері з фільонки рівними мазками по 30-50 см у напрямку волокон, потім поглиблення, в останню чергу забарвлюється лицьова частина поверхні. В кінці зробіть фарбування торців з замком і петлями. Вибирайте кисті для фарбування різних поверхонь. Доцільніше взяти широку кисть для поверхонь і вузьку кисть з косим зрізом для фільонок і заглиблень. Замість кистей можна скористатися валиками відповідної ширини.
4
Після першого фарбування двері виглядає не дуже естетично, виникає відчуття нерівномірного нанесення фарби. Для досягнення кращого ефекту пофарбуйте двері вдруге, попередньо пройшовшись по пофарбованому полотну шліфувальної машинкою, або обробіть його наждачним папером. Це значно заощадить витрата фарби.
5
Наклейте на стіни вздовж коробки малярний скотч. Обробіть коробку так само, як і полотно - очистіть від старої фарби і зашпатлюйте. Пофарбуйте дверну коробку: спочатку вертикальну обв'язку, потім верхній брус і наличники.
6
Дайте повністю висохнути оновленої двері. Оптимальна температура для сушки + 15- + 28С в добре провітрюваному приміщенні. Після цього встановіть фурнітуру і повісьте двері на місце