Як додати людини в списку друзів.

Соціальні мережі давно б'ють всі рейтинги популярності інтернет-ресурсів. З їх допомогою ми дізнаємося нове про події у світі та в житті наших друзів . Ознакою дружніх відносин є дружба в соціальних мережах.
Вам знадобиться
  • Аккаунт у соціальній мережі.
Інструкція
1
Ви познайомилися з цікавою людиною і хочете підтримувати з ним зв'язок? Швидше за все, його сторінку легко можна знайти в соціальних мережах. Введіть в рядок пошуку його ім'я та прізвище. Якщо вам відома додаткова інформація про нього - місце роботи, навчання і т.д., уточніть її у формі запиту. Якщо така людина зареєстрований в системі сайту, ви легко його знайдете.
2
Більшість соціальних сайтів, такі як Вконтакте, Мой мир, Facebook та інші, самі пропонують вам подивитися можливих друзів. Їх автоматично відшукує система: якщо у вас багато спільних друзів або ви вчилися в паралельних групах, то такий знайомий з'явиться в списку потенційних друзів.
3
Ви бачите цікавого людини Вконтакте, на Моєму світі, Однокласниках, Facebook і т.д. Ви добре його знаєте або тільки хочете познайомитися? Соціальна мережа сприяє спілкуванню! Знайдіть функцію «Додати у друзі». Відповідна кнопка зазвичай розташовується поруч з фотографією користувача («аватаром»). Натисніть на «Додати у друзі». Ваш знайомий отримає повідомлення про бажання подружитися з ним. Йому залишиться тільки зробити вибір, підтвердити вашу дружбу чи ні.
4
Соціальні мережі пропонують можливість розділити друзів по групах. Ви можете самі скласти класифікацію друзів: за місцем знайомства, ступеня близькості до вас, зробити списки дружніх і ділових контактів. Для кожної групи можна вибрати певні налаштування приватності: яку інформацію про вас може побачити той чи інший користувач.
5
Якщо користувач хоче додасть вас до свого список контактів, вам приходить відповідна заявка. Як правило, її можна побачити на головній сторінці свого аккаунта: це цифра (1) поруч із вкладкою «Мої друзі» або «френдстрічку». Натисніть на неї і побачите людину, постукав до вас. Поряд з його юзерпік будуть розташовуватися дві кнопки: «Додати у друзі» або «Відхилити заявку». Зробіть вибір та натисніть відповідну опцію. Якщо у вас з'являється новий друг, ви можете тут же «записати» його в одну з груп друзів.
Корисна порада
додані до когось в друзі, будьте ввічливі. Привітайтеся зі своїм знайомим або нагадайте, звідки він вас може знати.