Як зробити проброс.

Хокей одна з найпопулярніших ігор на планеті. Причина в видовищності цього спорту. Високі швидкості, віртуозне володіння ключкою і шайбою, динамічні поєдинки суперників на льоду, які часом переходять в масові криваві побоїща. Все це елементи шоу. Не буває такого періоду, коли хокеїсти коли бувають на лавці штрафників. Причина проста - гравці порушують правила. І дуже часто свідомо, щоб врятувати ситуацію біля своїх воріт, затримати ключкою суперника або викинути шайбу з небезпечної зони. Одне з найпоширеніших порушень проброс шайби.
Інструкція
1
Після проброса шайби гра зупиняється і у атакованих спортсменів з'являється можливість перевести дух. Проброс вважається порушенням тому, що він призводить до непотрібних зупинок в грі. Мета судді не допустити порожньої витрати часу в матчі. Проброс шайби фіксується, коли гравець посилає її зі своєї половини за межі чужих воріт, і вона перетинає їх лінію.Красная лінія, яка ділить по центру льодового майданчика, проведена спеціально для цього правила. Суддя повинен визначити місце останнього дотику з шайбою гравця володіє нею. Тільки після цього визначається, чи був здійснений проброс.
2
Отже, як вчинити безпосередньо проброс. Якщо гравець кидає, вдаряє або відбиває шайбу зі своєї половини поля, і вона укочується за лінію воріт команди суперника. При цьому шайба по шляху не повинна зачепити нікого з гравців. Шайба повинна пройти 3 або більше зони, крім тієї, з якої був зроблений пас або кидок. Після цього гру зупиняють і фіксують порушення правил, в даному випадку проброс.
3
Після цього вкидання шайби на лід виробляється в точці найближчої до місця останнього торкання з шайбою гравця команди, яка скоїла проброс шайби. Проброс не фіксується, коли шайба потрапляє в створ воріт. В цьому випадку зараховують взяття воріт, тобто гол.
4
Не вважається це порушенням правил, якщо захищає команда грає в «чисельній меншості» в момент кидка шайби. Тобто, внаслідок одного або декількох штрафів, команда має на льоду менший чисельний склад, ніж їх суперник також коли шайба до перетину лінії воріт торкнеться будь-якій частині тіла защищающегося гравця, у тому числі і воротаря.
5
немає порушення і в тому випадку, якщо шайба була проброшена гравцем, бере участі у вбрасиваніі.В випадку, коли лінійний суддя порахував, що той чи інший гравець команди суперників, за винятком воротаря, міг зіграти з шайбою, до перетину нею лінії воріт. Якщо воротар покинув площу воріт або перебував поза її під час становища проброса і рухався в напрямку шайби.