Як встановити лічильник гарячої води.

Комунальні платежі за водопостачання, стягнуті з населення, можна розділити на дві групи: плата за фактичне споживання води і плата за кожного прописаного в квартирі мешканця. В останньому випадку державою встановлена норма, яку імовірно повинен використовувати середньостатистичний житель на місяць. Якщо ви хочете платити за фактичне споживання гарячої та холодної води, необхідно буде придбати лічильник.
Інструкція
1
Установка лічильників виконується за рахунок коштів наймача або самого власника, або спеціальної організації. Основою буде проект, розроблений проектною організацією і погоджений з керуючою компанією.
2
Для того щоб встановити прилад обліку води, необхідно наявність хорошої опорної арматури, а пряма ділянка труби, який розташовується після вентиля, повинен становити не менше тридцяти сантиметрів. Самі труби повинні бути металевими.
3
Не варто забувати про те, що організація, яка буде допомагати вам встановлювати лічильники на воду, повинна надати наступні документи: якщо лічильник був придбаний не самим власником, то паспорт приладу, а також договір про надання послуг.
4
Після того як всі лічильники будуть встановлені, вони повинні бути опломбовані. Для цього треба звернутися в керуючу компанію.
5
Власники, які встановили лічильники, кожен місяць повинні будуть записувати в квитанції всі свідчення водомірів, а потім оплачувати нараховані платежі за надані послуги водопостачання. Розрахунки проводяться за тарифами, встановленими в затвердженому порядку.
Корисна порада
В паспорті водоміра будуть вказані вимоги, згідно з якими встановлено порядок регулярної перевірки лічильників. Зазвичай це залежить від моделі приладу, але в цілому, вони перевіряються не рідше одного разу на 5-6 років.