Як дізнатися мережеву карту комп'ютера. Як подивитися мережеву карту на windows 7.

Практично кожен користувач персонального комп'ютера (і стаціонарного комп'ютера і ноутбука) може згадати такі моменти, коли цей самий комп'ютер починав створювати суцільні проблеми і не приносити ніякої користі. Часто навіть не зовсім зрозуміло, чим один ПК відрізняється від іншого, крім ширини екрану. І такі питання як «яка тактова частота, скільки оперативної пам'яті або яка відео плата» цілком можуть поставити в тупик, хоча це важливо знати. І якщо необхідно дізнатися, яка мережева карта стоїть на комп'ютері, то вам необхідно зробити наступне.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, мишка, операційна система Windows, мережева карта.
Інструкція
1
Необхідно натиснути на кнопку «Пуск» в нижньому лівому куті робочого столу (кнопка у вигляді кола з чотирибарвним прапором) і знайти в що ще меню пункт «Комп'ютер». Якщо ж в меню «Пуск» даний елемент не відображений, то натискаєте на нього, затиснувши праву кнопку миші на будь-якому вільному просторі в меню «Пуск» і вибираєте пункт «Властивості» (це справедливо для операційної системи Windows 7). Відкриваєте вікно з декількома закладками, з яких обираєте меню «Пуск» і натискаєте кнопку «Налаштувати». У вікні, знаходимо пункт комп'ютер і вибираємо варіант «Відображати як посилання» і натискаємо внизу кнопу «ok». Після чого у вікні «Властивості панелі завдань» і меню «Пуск» натискаємо кнопку «ok». Тепер в меню «Пуск» з'явився пункт «Комп'ютер». Натиснувши на нього (затискаючи при цьому праву кнопку миші), вибираємо «Властивості».
2
У вікні знаходимо пункт «Диспетчер пристроїв» і натискаємо на нього. В цьому вікні можна дізнатися інформацію про всі пристрої, які встановлені на комп'ютер. У списку вам необхідно знайти пункт «Мережеві пристрої» (в Windows 7 цей пункт супроводжується маленьким зображенням з двома екранами і сіро-зеленому проводу під ними).
3
Після натискання на трикутник поруч з пунктом «Мережеві адаптери» відкриється список, в якому буде зазначено той мережевий адаптер, який стоїть на вашому комп'ютері. Навівши мишку і натиснувши на «мережевий пристрій» (затиснувши при цьому праву кнопку мишки), Ви можете вибрати пункт «Властивості» і в меню дізнатися всю необхідну інформацію про ту мережевий карті, яка стоїть на комп'ютері - виготовлювач, розміщення, драйвера і ряд інших властивостей.
Зверніть увагу
Потрібно бути уважним, коли заходите в меню «диспетчер пристроїв», тому що зміни в цьому розділі можуть привести до дуже серйозних наслідків.
Корисна порада
У вікні «властивості мережевої карти» є закладка «драйвера». Завдяки цій закладці можна оновлювати драйвера для цього пристрою. У цій же закладці користувач можна відключати мережеву карту, відключаючи тим самим зв'язок з інтернетом.