Як записати mp3 на dvd-диск. Як записати фото з музикою на dvd диск.

Іноді необхідно записати mp3 на DVD диск, щоб взяти його з собою в дорогу, або прослухати його на відповідному програвачі. Якщо диск був записаний неправильно, то музичний пристрій не зможе його відтворити або відобразити всі записані елементи. Тому бажано використовувати програми для запису таких DVD.
Вам знадобиться
  • - Nero, або будь-яка інша програма для запису оптичних дисків
Інструкція
1
Для того щоб записати mp3 файли на DVD встановіть спеціалізовану програму Nero.
2
Запустіть додаток Nero Express. Для цього зайдіть в меню «Пуск», виберіть пункт «Усі програми» - «Nero» - «Nero Express».
3
Після відкриття програми виберіть пункт «Дані», виберіть підпункт «DVD з даними». З'явиться вікно «Зміст диска».
4
Додайте свої файли MP3 в проект. Для цього натисніть кнопку «Додати» у правій частині програми. Відкриється вікно, що відображає файлову систему жорсткого диска. Виберіть потрібні папки та файли і натисніть у правому нижньому куті програми аналогічну клавішу «Додати». Відкриється попереднє меню, яке відобразить вибрані файли. У міру заповнення диска вмістом змінюватиметься датчик в нижній частині екрана, який показує час, що залишився на диску місце.
5
Натисніть кнопку «Далі». Відкриється вікно налаштувань запису диска. У пункті «Поточний рекордер» виберіть використовуваний дисковод. У полі «Ім'я диска» введіть назву для майбутнього диску. Виділіть пункт «Дозволити додавання файлів», якщо хочете що-небудь записати по закінченню запису. Після завершення налаштувань натисніть кнопку «Записати».
6
Створення Audio DVD відрізняється від створення звичайного MP3 диска тим, що у вікні вибору Nero Express в лівій частині вікна необхідно виділити пункт «Музика», а в правій частині підібрати потрібний формат (найчастіше «Jukebox Audio DVD»). Цей диск можна буде відтворити на будь-якому DVD програвачі, який підтримує MP3.
Зверніть увагу
Щоб записати диск стандартними засобами Windows вставте його в дисковод, виберіть необхідні MP3 файли і перемістіть його на диск. Клацніть правою клавішею миші на піктограмі дисковода і виберіть «Записати дані на диск». Це також дозволить створити DVD, який успішно відтвориться на більшості музичних програвачах.
Корисна порада
Існує безліч інших програм, які аналогічним чином дозволяють записувати MP3. Наприклад, щоб записати DVD в програмі CDBurnerXP, необхідно створити диск з даними і скопіювати на нього потрібні композиції.