Як зробити апгрейд комп'ютера.

Будь-яка апаратура з плином часу застаріває, особливо це стосується комп'ютерної техніки. З часом з'являються все досконаліші операційні системи та програми, що вимагають все більших обчислень і операцій, з якими старе залізо не справляється.
Вам знадобиться
  • - програма для збору інформації про комп'ютер;
  • - необхідні комплектуючі
Інструкція
1
Для початку дізнайтеся всі параметри власного комп'ютера , щоб дізнатися про можливість апгрейда. Якщо система старше 5 років, то про будь-які удосконаленнях можна забути. В такому випадку апгрейд буде рівноцінний купівлі нового комп'ютера і всіх його складових. Встановіть програму Everest, яка справить збір всієї інформації про комп'ютер і вкаже характеристики всієї системи, виходячи з яких потрібно буде купувати нове залізо. Можна скористатися більш легкої, хоча і менш функціональною програмою CPU-Z.
2
Найчастіше модернізації піддаються найважливіші частини комп'ютера - процесор, оперативна пам'ять, відеокарта, жорсткий диск, материнська плата. Зверніть увагу, що після заміни процесора або відеокарти швидше за все доведеться купувати новий блок живлення, який зможе забезпечити стабільну роботу комп'ютера з новими, більш вимогливими, комплектуючими.
3
При виборі нового процесора переконайтеся, що номер його Socket і назва виробника відповідає цьому ж значенню на материнській платі.
4
Якщо на материнській платі залишилися порожні слоти під планки оперативної пам'яті, то доцільно буде просто докупити нові модулі і встановити їх.
5
Для запуску всіх сучасних тривимірних ігор і додатків для роботи з графікою часто доводиться міняти відеокарту, яку слід вибирати також виходячи з архітектурних особливостей материнської плати. На деяких платах присутні два слота для відеоадаптерів, які можна буде програмно об'єднати в єдину систему (у випадку з Nvidia це називається SLI).
Зверніть увагу
Якщо вам мало що відомо про пристрій комп'ютера, то про заміну комплектуючих найкраще попросити кваліфікованого фахівця. Зверніться в магазин, в якому будете купувати потрібні деталі.
Корисна порада
Вибирайте жорсткий диск виходячи не тільки з його обсягу, але також і з швидкості запису даних.