Як змінити пароль на комп'ютері. Як змінити пароль на комп.

Одні користувачі персональних комп'ютерів користуються паролем для захисту своєї системи, інші ні, але це не скасовує того, що наявність пароля запобігає несанкціонованому проникненню чужих користувачів в ваш комп'ютер. Особливо, наявність пароля необхідно для робочих комп'ютерів і ноутбуків, які піддаються великому ризику незаконного проникнення в інформацію будь-якої компанії. Давайте розглянемо декілька методів підвищення безпеки вашого комп'ютера на прикладі Windows XP.
Інструкція
1
Зайдіть в «Пуск», потім відкрийте панель управління. Виберіть розділ «Облікові записи користувачів». В налаштуваннях входу користувачів в систему перевірте, чи варто галочка у фрази «Використовувати сторінку вітання». Якщо екран вітання використовується, зніміть галочку - це збільшить безпеку входу в систему. У списку облікових записів зайдіть в налаштування користувача, для якого потрібно створити пароль на вхід в систему. Натисніть посилання «Зміна пароля» і введіть новий пароль, а потім підтвердіть його. Запишіть де-небудь в безпечному місці пароль, щоб не забути його.
2
Є інший спосіб. Це більш складний метод, що підходить для більш досвідчених пользователей.Откройте «Пуск», потім «Виконати». У відкрилася рядку введіть команду cmd, після чого відкриється командний рядок. В командний рядок введіть наступну фразу: net user username password, де username - це ім'я, під яким зареєстрована обліковий запис в системі (наприклад, Admin), а password - це новий пароль.Еслі в командному рядку з'явився напис «Команду успішно», то ви все зробили правильно, і користувач отримав новий пароль.
3
По третьому методу відкрийте «Пуск» і «Виконати». У рядку "Виконати" введіть команду control userpasswords2, яка відкриває вікно керування обліковими записами. Ви можете вибрати будь-якого користувача і призначити йому пароль на власний розсуд.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QCST8J1SudY
Зверніть увагу
Часто трапляються випадки, коли по якійсь причині доводиться змінити пароль, а ви не знаєте як змінити пароль на комп'ютері або у вас просто не виходить змінити пароль на комп'ютері, то тоді вам сюди в цьому уроці ви швидко і легко навчитеся змінювати пароль на своєму комп'ютері.
Корисна порада
1. Заходимо в розділ "Налаштування" на "Панелі користувача" в лівому верхньому кутку порталу. 2. Переходимо на необхідну нам вкладку "Змінити пароль" або "Змінити e-mail". 4. Якщо необхідно змінити свій пароль, то необхідно ввести старий пароль в поле "Поточний пароль", а новий пароль ввести в поле "Новий пароль", потім натиснути кнопку "Змінити". ПОШУК. весь сайт.
Зараз будь-який користувач має можливість зміни логіна і пароля майже в будь-якому сервері інтернету, де є його реєстрація. Зміна подібних відомостей вимагає авторизації від людини на самому ресурсі і може зайняти пару хвилин. Як правило, користувачі можуть змінити своє ім'я та пароль на сторінці «Налаштування облікового запису".
Інструкція
1
При зміні логіна і парольного слова, саме ім'я не може бути змінене, оскільки воно застосовується для авторизації людини на сервісі. При бажанні зміни логіна, ви можете лише змінити ім'я користувача. Але щоб здійснити це, вам необхідно виконати декілька певних дій.
2
Авторизуйтесь на відповідному сайті. Зайдіть на сервіс, ввівши свій логін і поточний пароль. Після того як ви пройдете процедуру ідентифікації, потрібно зайти в особистий кабінет (це може бути «Мій профіль» і т.д.). Перейдіть по посиланню «Налаштування профілю». І в запропонованому поле можна задати інший пароль для вашого профілю, а також змінити відображуваний нік користувача. Крім цього, ви можете встановити новий аватар для аккаунта і поставити підпис.
3
В особистому кабінеті знайдіть розділ, який містить дані про поточний паролі. Як звичайно, в ньому є три поля - це поточний пароль і новий з його повтором. Введіть інше парольне слово. Подбайте про те, щоб воно було надійним: чи не вибирайте числові паролі (наприклад, номер телефону або свою дату народження). Пароль повинен містити і букви, і цифри. Після встановлення нового пароля потрібно підтвердити його, ще раз набравши нову комбінацію і натиснувши Ок.
4
Зверніть увагу, що на деяких сайтах ім'я користувача не можна змінити. В цьому випадку ви можете написати адміністратору ресурсу. Як правило, контактні дані розташовані внизу головної сторінки. Якщо ніякі заходи не допомагають, то просто зареєструйтесь знову на цьому ж сайті під іншим ім'ям. Але при цьому всі ваші дані, включаючи архіви, повідомлення стануть не доступними.
Корисна порада
В особистому кабінеті є можливість вказати контактні дані, і здійснити наступне редагування. Щоб зробити подібні дії, потрібно скористатися відповідними посиланнями і формами у налаштуваннях профілю. І після внесення всіх змін в облікового запису, необхідно зберегти всі налаштування і дочекатися оновлення сторінки.