Як створити векторний малюнок. Як перетворити малюнок у 3d малюнок.

Дизайнерам часто доводиться перетворювати фотографії різної якості в векторні малюнки для подальшої обробки. Проте останнім часом векторна графіка стає популярною і серед непрофесіоналів, наприклад, іноді користувачі для ефектності переводять фото в монохромний вектор.
Інструкція
1
Відкрийте вихідний варіант в програмі Photoshop. Необхідно, щоб фігура на фотографії, яку ви будете обробляти, була на білому тлі. Якщо ви не маєте в своєму розпорядженні фотографією такого типу, то попередньо видаліть фон за допомогою опцій програми (ластику або чарівної палички).
2
Скористайтеся виділенням фігури, а потім скопіюйте, то що ви виділили для нанесення на новий шар. Перейменуйте цей шар в «фігура». Створіть новий шар і відданих йому ім'я «фон». На панелі перемістіть шар таким чином, щоб його положення виявилося нижче «фігурного» шару. Злиттям двох шарів ми отримуємо шар, ім'я якому «Основа».
3
Після цього застосуйте до «Основному» прошарку інструмент «ізогеліі», щоб отримати силует чорно-білого складу. Далі необхідно застосувати до шару «Основа» корекцію «ізогеліі», щоб отримати чорно-білий силует. Застосуйте (Image - Adjustment - Threshold), що в перекладі Зображення - Корекція - ізогеліі.
4
Далі використовуйте фільтр «Дифузія» для згладжування зубчастих країв. (Filter - Stylize - Diffuse) Фільтр - Стилізація - Дифузія. Тепер, щоб перетворити краю малюнка в більш чіткі обриси застосуєте (Image - Adjustment - Levels) Зображення - Корекція - Рівні, сблізьте праві і ліві повзунки ближче до центру. Для нормальної коректування зображення збільшіть масштаб до 300%.
5
Застосуйте прийом для шару під назвою «Основа_1». Для цього скористайтеся (Image - Adjustment - Threshold) Зображення - Корекція - ізогеліі.
6
Проведіть повторні дії з кроку 4 для «Основа _1». Створіть новий шар і залийте його в чорний колір, потім помістіть на місце нижче шару «Основа». Змінюємо режим накладення для шару «Основа_1» на наступний «Різниця (Difference). Вийшов не достатньо красивий варіант, але це можливо виправити. Шар «Основа» використовуйте як активний шар, додайте шар-маску. Застосувавши ластик, усуньте небажані ділянки на обличчі дівчини.
7
Встановіть видимим шар «Основа_2». Застосуйте ізогеліі так, щоб очі придбали найкраще обрис. Далі необхідно повторити крок 4. Застосуйте «Лассо» і виділіть область очі, для перетворення в шар-маску. Далі відбудеться перетворення малюнка зі звичайного в векторний. Щоб це виконати, потрібно з отриманого зображення створити довільну фігуру
8
Виділіть всю чорну область за допомогою «Чарівної палички». Далі пройдіть по зображенню ПКМ і в меню вибірті «Утворити робочий контур» .Далі вдамося до допомоги (Edit - Define Custom Shape) Редагування - Довільна фігура. Дайте назву для фігури і збережіть її.