Як відкрити газетний кіоск.

Газетний кіоск - приклад невеликого бізнесу, який буде приносити невисокий, але постійний дохід. Незважаючи на розвиток інтернету, люди продовжують читати газети і журнали, так що цей бізнес обіцяє бути стабільним.
Вам знадобиться
  • Для відкриття кіоску знадобляться земля під кіоск, власне кіоск, реєстрація бізнесу та узгодження з адміністрацією, постачальники продукції.
Інструкція
1
Газетний кіоск повинен розташовуватися в "бойком" місці - біля метро, зупинок автобуса, магазинів. Хорошим місцем також буде торговий центр. Чим більше буде людський потік в районі кіоску, тим більше буде прибуток.
2
Ви можете як купити свій кіоск і встановити його в обраному місці, так і взяти кіоск в оренду. У першому випадку вам доведеться орендувати землю у місцевої адміністрації, що буде досить довгим і витратним процесом. Або вам знадобиться орендувати площу в торговому центрі. Крім того, чимало грошей ви вкладете в кіоск. Тому вигідніше орендувати вже існуючий кіоск, особливо якщо він розташований в хорошому місці. Якщо місце його розташування вас не влаштовує, то ви можете перенести його на орендовану площу.
3
Вам потрібно мінімальне юридичне оформлення - реєстрація як індивідуального підприємця. Зареєструватися ви зможете в податковій інспекції за місцем прописки. Реєстраційна мито на сьогоднішній день становить 800 рублів.
4
З постачальниками газет, журналів та інших товарів ви можете домовитися про поставки через інтернет. Крім газет і журналів вам буде вигідно продавати і інші дрібниці, що користуються попитом: зошити, ручки, серветки та інше. Особливо це стане в нагоді, якщо поблизу мало магазинів.
5
Якщо ви не хочете бути продавцем самі, то слід найняти двох продавців, які працюють позмінно. Особливого "мистецтва продавати" від таких продавців вимагати не обов'язково, визначений потік клієнтів буде забезпечений в кожному разі. Тому можна взяти продавців без досвіду роботи на мінімальну зарплату.
Зверніть увагу
У століття інтернету і телебачення все менше місця залишається для традиційного отримання інформації у вигляді читання газет і журналів, але новими видами ЗМІ цікавляться більше молоді люди, тоді як старше покоління продовжує читати газети. Цей аспект може послужити приводом для організації власного бізнесу з відкриттям газетного кіоску.
Корисна порада
Однією з можливих ідей малого бізнесу в умовах браку початкового капіталу може стати відкриття невеликого газетного кіоску. Будівництво такого кіоску обійдеться порівняно дешево, а сам бізнес може створити стабільний грошовий потік у вашу кишеню. Незважаючи на те, що сфера реклами, рівно, як і сфера купівлі-продажу, все більше переміщується в мережу Інтернет ...