Як розбавити солярку. вода з соляркою в баку.

З настанням холодної пори року перед власниками і водіями постає питання: чим і як розбавити солярку , щоб вона несподівано не замерзла при настанні сильних морозів. Так при температурі -30 градусів НЕ застигає тільки арктична солярка, яка в продажу буває нечасто.
Інструкція
1
Бензін.Так як бензин має широке поширення, часто саме їм і розбавляють дизпаливо. Слід враховувати, що розбавлена таким чином солярка негативно впливає на ресурс циліндро-поршневої групи. Сама солярка виконує змащувальні функції для деталей паливного насоса і форсунок. Розбавлення бензином погіршує мастильні властивості солярки. Рекомендоване співвідношення 25% бензину на весь обсяг розбавляємо палива. Бензин слід використовувати з октановим числом 76 або 82.
2
Керосін.Разбавленная гасом солярка покращує антігеліевие властивості солярки і майже не впливає на ресурс дизеля. Багато антігеліевие присадки для дизельного палива засновані саме на гасі. Розбавлення дизпалива гасом - звичайна справа в районах Крайньої півночі. Додають гас в кількості 10-20% від усього обсягу розбавляємо палива, щоб солярка НЕ застигала до температур - 40 градусів. Практикою доведено: навіть тривала експлуатація двигуна на цій паливної суміші істотно не впливає на термін його служби.Следует загострити увагу на різницю між авіаційним гасом і гасом, заливається під паяльні лампи. Авіагас здатний спалахнути від іскри, і навіть від статичної напруги. Тому дизельний двигун, що заправляється такий паливної сумішшю, повинен мати захист від статики.
3
Антігеліевие присадки. Істотно дорожче, ніж бензин і гас. Однак, це найбезпечніший варіант для розбавлення солярки. Як для ресурсу двигуна, так і в сенсі пожежної безпеки. При застосуванні присадок обов'язково слід переконається у відсутності води в баці. Справа в тому, що поверностние-активні речовини, що містяться в присадках, диспергируют воду (розподіляють її по всьому об'єму). Після цього відокремити воду від солярки неможливо. Вода для дизельного двигуна ще шкідливіша, ніж парафіни і здатна механічно зруйнувати мотор.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Lj7iNxmssPU
Дизельне паливо являє собою рідку суміш, яка використовується для роботи двигунів внутрішнього згоряння. Воно застосовується для заправки вантажних машин, автобусів, а також деяких легкових автомобілів. Його використання економічно доцільно в порівнянні з багатьма марками бензину. Це пов'язано з тим, що вартість дизпалива набагато менше вартості бензину, тоді як паливо за деякими характеристиками навіть перевершує бензин. Заправляйте свій автомобіль тільки високоякісним дизельним паливом - тоді ви вбережете багато деталей від поломки.
Інструкція
1
Разбавка палива часто буває необхідна при сильному морозі, коли автомобіль не заводиться. Щоб розбавити дизельне паливо, використовуйте високоякісний бензин, який здатний значно поліпшити характеристики ДТ. Здійснюйте процедуру розведення в каністрі або спеціальній посудині.
2
Повільно підливайте бензин і розмішуйте суміш спеціально заготовленої палицею. Коли паливна суміш стала однорідною, залийте її в бак транспортного засобу. Пам'ятайте, що отримане дизпаливо має володіти хорошою стійкістю до детонації. Це дозволить йому вчасно запалати під впливом високої температури, отриманої в результаті сильного нагнітання тиску.
3
Якщо ви хочете підняти або просто трохи збільшити детонационную стійкість палива, додайте в нього тетраетилсвинець або сполуки заліза. Ви відразу ж помітите, як ваш автомобіль не тільки стане швидше заводитися, але і краще буде вести себе на дорозі.
4
Якщо у вас немає поблизу каністри з бензином, розбавте пальне в зимовий час гасом, який розширює температурний межа використання першого і значно знижує цетанове число. Воно відповідає за належний рівень займистості палива, а значить внутрішні деталі та механізми пропрацюють ще довгий час. Прагнете в результаті отримати дизпаливо найвищої якості, яке буде складно відрізнити від продаваного на заправках.
5
Під час розбавлення дотримуйтеся всіх правил пожежної безпеки. Не паліть сигарети і не використовуйте сірники або запальнички, інакше це може привести до дуже серйозних наслідків аж до опіків і вибуху. Використовуйте тільки якісні компоненти для розбавлення палива, і вам вдасться отримати кінцевий результат, які буде відповідати європейським стандартам.