Як налаштувати мейл агент.

Мейл.ру агент - зручний і простий у використанні аналог ICQ та інших систем швидкого обміну повідомленнями. Ним користується більшість власників поштових скриньок на сервері Mail.ru, так як агент дозволяє не тільки спілкуватися з друзями та контактами, а й оперативно відстежувати вхідні повідомлення і листи, а також відправляти повідомлення і виконувати безліч інших корисних дій. У цій статті ми розглянемо декілька порад, як правильно налаштувати Mail.ru Агент.
Вам знадобиться
  • Mail.ru Агент
Інструкція
1
Якщо агент у вас ще не встановлено - зайдіть на сайт mail.ru в розділ «Агент» і скачайте програму. Вона надається повністю безкоштовно. Встановіть програму і запустіть її. Ви побачите вікно авторизації, в якому потрібно ввести адресу своєї пошти та пароль. Вкажіть потрібні дані і натисніть ОК.Программа виконає авторизацію і вхід, а ви побачите зелений значок @, що означає, що ви в мережі.
2
Інтерфейс програми не представляє з себе нічого складного, він схожий на звичні месенджери, в тому числі на QIP і ICQ. Єдина його відмінність від цих систем, про який ви повинні пам'ятати - це те, що ви можете мати в списку контактів тільки власників поштових скриньок Mail.ru і підтримуваних серверів (bk, inbox, list), і, відповідно, спілкуватися зі своїм списком контактів в режимі чату. Найчастіше відправити людині зі своєї адресної книги повідомлення в Агенті буде простіше і швидше, ніж писати йому листа на поштову скриньку.
3
Якщо в рядку стану ви побачите замість звичного зеленого значка іконку з листом, це означає, що у вас є нова пошта. Програма своєчасно повідомляє свого власника про вступників на його ящик нові листи і оповіщає про їх теми і автора. Якщо ж ви побачили значок відкритого листа - це значить, що вам прийшло повідомлення в режимі чату в самому mail-агенті.
4
Крім того, що ви можете спілкуватися в режимі чату, у вас є можливість дзвонити за допомогою Агента на стаціонарні та мобільні телефони. Встановіть гарнітуру для спілкування, щоб дзвонити своїм контактам зі списку, за умови, що у них теж є потрібне обладнання. На відміну від спілкування між двома комп'ютерами, послуга дзвінків на телефони є платною, тому, вирішивши скористатися нею, заплатите певну суму, і вона надійде на ваш рахунок в mail.ru. За ці грошові одиниці ви зможете користуватися телефонним связью.Бесплатной послугою є відправка SMS-повідомлень на мобільні номери будь-яких операторів. Щоб скористатися цією послугою, виберіть оператора, введіть номер, текст повідомлення, і натисніть кнопку відправки.
5
В налаштуваннях програми перевірте правильність параметрів інтернет-підключення - це ліквідує можливі проблеми зі зв'язком.