Як відкрити свій бізнес у Німеччині.

Бізнес в Німеччині видається багатьом підприємцям набагато більш стабільним і вигідним, ніж у Росії. До того ж, процеси за його юридичного оформлення налагоджені там набагато краще. Крім того, Німеччина вітає бізнес-імміграцію, проте тільки в тому випадку, якщо ви вкладете в її економіку не менше 250 000 євро.
Інструкція
1
Якщо ви вже мали досвід відкриття бізнесу в Росії, то вам буде нескладно відкрити бізнес і в Німеччині. Алгоритм його відкриття той же: пошук бізнес-ідеї, розробка бізнес-плану, реєстрація, підбір приміщення і співробітників (при необхідності). Займайтеся тим, що вам подобається і що у вас виходить. У великих містах Німеччини, як і в Росії, прижитися може багато чого - від перукарні до агентства нерухомості.
2
Пам'ятайте, що Німеччина підтримує бізнес, і що ніяких перешкод для бізнесу, що відкривається іноземцями, не існує. Тому з юридичної сторони від вас, як і від німців, буде потрібно просто реєстрація компанії - GmbH (аналог нашого ТОВ). Її статутний капітал досить великий (25 000 євро), проте на момент реєстрації ви можете оплатити тільки половину і почати працювати.
3
Варто мати на увазі, що між початком підготовки документів компанії юристами і власне реєстрацією може пройти кілька місяців. За законом в ці місяці ви вже маєте право вести бізнес. В документах ви повинні вказувати, що ви перебуваєте в стані реєстрації.
4
Для реєстрації компанії вам також буде потрібен генеральний директор. Ним може бути людина, що має право на роботу в Німеччині.
5
Реєстрацію компанії та отримання всіх необхідних ліцензій у Німеччині коштує отримати професіоналам. Це може коштувати 3000-5000 євро, зате позбавить вас від необхідності вникати в усі процеси особисто, особливо якщо ви не дуже добре знаєте німецьку мову.
6
Якщо ви не хочете займатися створенням бізнесу з нуля, то ви можете купити готовий німецький бізнес. Це робиться через компанії-посередники, які продають бізнеси, або безпосередньо. Який би шлях ви не вибрали, найміть юристів для проведення перевірки купованого бізнесу, щоб уникнути проблем при купівлі "кота в мішку". Купівля бізнесу дозволить вам уникнути грошових і часових витрат на пошук приміщення, обладнання, персоналу, рекламу.
7
Бізнес в Німеччині забезпечить вам ділову мультивізу. А якщо ви зможете вкласти в економіку Німеччини 250 000 євро і більше, то будете мати всі шанси на отримання виду на проживання.