Як зробити кімнати в дерев'яному будинку.

Напевно багато людей просто обожнюють дерев'яні будинки. В таких приміщеннях навіть пахне по-особливому. Однак навряд чи хто-небудь замислювався над тим, що зробити планування кімнат в дерев'яному домі набагато складніше. Тільки досвідчені будівельники зможуть дати вичерпну інформацію про те, як робити кімнати.
Інструкція
1
Звернувшись за допомогою до професійних будівельникам, ви гарантовано отримаєте всю необхідну інформацію. Тут наведені лише ази будівництва кімнат в дерев'яному доме.Все починається з ганку, над яким у більшості випадків розташовується навіс. Якщо ця частина будинку досить велика, то в теплу пору року може бути переобладнана під веранду.
2
Тут прекрасно можна посидіти в колі сім'ї. Якщо у вас є подібна можливість, то під'їзну доріжку слід робити таким чином, що автомобіль міг під'їхати прямо до ганку і стати боком.
3
Піднявшись сходами, ви опиняєтеся в передпокої або вбиральні. Тамбур являє собою коридор, який з'єднує вхідні двері з передпокою. Ще в давні часи ця частина будинку назвалася «сіньми». Вона необхідна для того, щоб в будинок не потрапляли ні різкий вітер, ні холод, ні сніг, ні спека. Тут можна розташовувати різний інвентар, одяг, взуття і т.д.
4
У більшості випадків в дерев'яних будинках будують два поверхи: нижній і верхній (його ще називають мансардним). Якщо ви хочете розширити простір, можна облаштувати цокольний поверх. Сходи розташовують в передпокої. Відзначимо, що на другому поверсі розташовуються тільки спальні кімнати.
5
Що стосується нижнього поверху, то тут зібрані місця, де сім'я може побути разом. Так, наприклад, на першому поверсі проектують їдальню і кухню, вітальню і санвузол (суміщений і роздільний) і т.д. Любителі рослинності можуть облаштувати оранжерею або зимовий сад.
6
Нагадаємо, що в Росії і західній Європі традиції дещо відрізняються. Тому ви можете поєднати їдальню і вітальню. Та й приймати їжу на кухні ще ніхто нікому не забороняв. Єдине - намагайтеся розташовувати ці три (або дві) кімнати максимально близько один до одного. Так вам не доведеться відволікати інших членів сім'ї від їхніх занять.