Як налаштувати ММС на МТС. mms.mts.ru.

Можливості відправки фотографій і відеороликів, тобто мультимедійних повідомлень (ММС) у оператора МТС великі: тут і безлімітні ММС-повідомлення в деяких тарифних планах, і ММС-пакети на 10, 20 і 50 повідомлень, і послуга «ММС + »(повідомлення зі знижкою), і навіть безкоштовне ММС-Шоу. А настройка ММС в мережі МТС залежить від операційної системи мобільного телефону.
Вам знадобиться
  • Телефон, підключений до МТС
Інструкція
1
Для настройки ММС-повідомлень в операційній системі Android (на смартфонах HTC, Sony Ericsson, Samsung, LG і т.п.) в меню мобільного телефону треба по порядку активувати параметри «Налаштування» - «Бездротові мережі» - « Точки доступу в Інтернет »-« Створити APN ».
2
Для настройки ММС-повідомлень в операційній системі iOS (на iPhone і iPad) в меню мобільного телефону варто знайти пункти «Налаштування» - «Основні» - «Мережа» - «Стільниковий мережа передачі даних». Параметри установок точки доступу (APN) необхідно встановити таким чином: mms.mts.ru; login - mts; password - mts; proxy - 192.168.192.192:8080. Цифри прописуються одним рядком.
3
Для настройки ММС-повідомлень в операційній системі інших телефонів буде потрібно перейти в основному меню в розділ «Налаштування» і створити нову точку доступу за такими параметрами: назва профілю/Profile name - mts mms; стартова сторінка/Homepage - http://mmsc; канал даних/Data bearer - GPRS; точка доступу/APN - mms.mts.ru; адреса IP-протоколу/IP address - 192.168.192.192; WAP Port (WAP 1.x) - 9201; WAP Port (WAP 2.0) - 9201 (8080); ім'я користувача/User name - mts; пароль/Password - mts. Кількість налаштувань і їх найменування залежать від моделі мобільного телефону.
4
Потім на тарифних планах Red Energy і Maxi Plus, а також усіх VIP-тарифних планах можна підключити опцію «Безлімітні СМС і ММС» (щоденна плата - 10 рублів), а на тарифних планах «MAXI», «MAXI One »,« Maxi Active »,« Maxi Plus »,« Maxi Plus »,« Maxi Super »,« Довгі розмови »,« Багато дзвінків »,« Багато дзвінків + »,« Багато дзвінків на всі мережі »,« RED Energy » , «Супер Нуль», «Red New», «Одін.ру», «Подружки», «Розважливий», «Супер Перший», «Перший», «Вільний», «МИ», «Онлайнер», «Супер Онлайнер» і всіх тарифів лінійки «Профі» - опцію «ММС +», що дає знижку в розмірі 50% від вартості вихідного мультимедійного повідомлення абонентам МТС всіх регіонів нашої країни.
Зверніть увагу
В апаратах iPhone 3G відправка MMS-повідомлень не працює.
Корисна порада
Підключивши можливість відправляти ММС-повідомлення, можна не просто розсилати картинки і ролики, а й стати активним автором ММС-порталу компанії МТС, вступити в тематичні співтовариства і брати участь у фестивалях і конкурсах кращих ММС-повідомлень.