Як роздрукувати документ у вигляді книги. Як роздрукувати документ в word.

Незважаючи на популярність високих технологій, класична книга до сих пір залишається улюбленим джерелом знань для більшості людей. Тому багато хто хоче читати не з комп'ютера, а в звичному книжковому форматі, але далеко не всі знають, що будь-який текст можна роздрукувати у вигляді звичної і знайомої вам книги. Простіше і ефективніше всього перетворювати текст в книжковий формат в популярному текстовому редакторі Microsoft Word. Звичайно, ви можете робити це вручну, розбираючись із настройками Word, налаштовуючи верстку і створення брошури, але набагато більш простим виходом буде установка спеціальної програми, яка перетворює будь-який текст в Word в формат горизонтальній книги.
Вам знадобиться
  • Microsoft Word, програма "ВерсткаТекстаКніжкой"
Інструкція
1
Скачайте програму для верстки книг в Word під назвою "ВерсткаТекстаКніжкой". Дану програму можна знайти в мережі у вільному доступі.
2
Встановіть програму для верстки брошур в Word і редагуйте свої тексти в будь-якій кількості: додавайте ілюстрації та коментарі, вставляйте таблиці, форматуйте майбутній зовнішній вигляд документа. В програмі для верстки можна також вказувати кількість стовпців тексту на сторінці. Приміром, якщо ви хочете надрукувати збірку віршів або словник, ви можете встановити по два стовпці тексту на сторінку книги.
3
Ви можете створити макет досить швидко і в будь-який момент продовжити його редагування, якщо вас щось не влаштує в кінцевому варіанті, а потім, натисканням однієї клавіші «Друк», роздрукувати отриману книгу або брошуру на принтері.
4
Також пам'ятайте, що кількість сторінок в вийшла книзі або брошурі може істотно відрізнятися від кількості сторінок вихідного документа в звичайному форматі Word, так як при перерахунку враховуватимуться додані ілюстрації, виноски, розриви сторінок та інші параметри. Після того, як книга роздрукована, віднесіть її в копи-центр для оформлення палітурки, або переплетіть її самі за допомогою степлера.