Як перевірити автоматичну коробку передач. Як перевірити коробку автомат.

Сучасні автоматичні коробки передач (АКПП) - досить надійні вузли. І за цим показником не поступаються механічним. Недарма американці оснащують всю військову техніку автоматичними коробками, а адже для військових машин надійність має першорядне значення! Та й механіки, що спеціалізуються на ремонті АКПП стверджують, що 95% поломок цього агрегату відбувається через недотримання правил експлуатації. Незважаючи на це, автоматична коробка вимагає особливо ретельної перевірки при купівлі автомобіля з пробігом.
Вам знадобиться
  • Тільки тестований автомобіль з автоматичною коробкою передач.
Інструкція
1
Автоматична коробка передач - дуже складний пристрій, що складається з численних деталей і сальників. Знос всього одного елемента приводить до некоректної роботи всього агрегату. Також АКПП чутлива до перегріву. Півгодини буксування в глибокому снігу достатньо, щоб спалити коробку. Масло в автоматичній коробці слід міняти частіше, ніж у механічній, і наслідки їзди на «старому» маслі більш плачевні. Невірний вибір заливається в коробку масла здатний зіпсувати її в перший же день експлуатації. Крім того, автомати погано переносять ремонт і недовго служать після нього. Тому практичні американці і європейці не ремонтують коробку, а міняють вузол в сборе.Также слід пам'ятати, що ремонт автоматичної коробки дуже складний і дуже дорогий.
2
Перед перевіркою автоматичної коробки передач корисно з'ясувати історію машини. Це може заощадити витрати часу і грошей. Якщо машина використовувалася в прокаті чи була відновлена після серйозної аварії, АКПП довго не прослужить. Те ж можна сказати про вже ремонтовану коробку. Всі ремонтні автоматичні коробки передач мають проблеми. І далеко не всі майстерні можуть кваліфіковано полагодити АКПП. Наявність фаркопа на автомобілі може означати підвищений знос автомата, викликаний транспортуванням причепа.
3
Перевірка автоматичної коробкі.Во-перше, слід перевірити рівень масла в коробці і його стан. При цьому двигун повинен працювати на холостих обертах, селектор автомата стояти в положенні «паркування». Щуп трансмісії виймається, протирається чистою ганчіркою і вставляється назад. Тепер слід знову витягнути щуп. Щоб оцінити стан масла, щуп протирається білим папером. На папері повинен залишитися чистий і прозорий слід без металевих або сторонніх часток. Нове масло має червоний колір. Не нове може бути коричневим, але ніяк не чорним. І не мати паленого запаха.Следует враховувати, що сучасні автоматичні коробки передач не мають масляного щупа. Перевірка рівня та стану масла можлива тільки в спеціалізованому технічному центрі.
4
Тестування АКПП на ходу.Задержка між моментами вибору положення селектора «D» або «R» і перед включенням цих положень селектора - ознака дефекту. Спочатку слід прогрівати автомобіль і коробку в положенні «Р» (парковка), поки обороти не знизяться до 600-800. Утримуючи автомобіль на місці педаллю гальма, селектор перемикається на «D» (рух). Автомат негайно повинен вибрати цей режим і почати намагатися тягнути машину вперед. Все має відбутися м'яко, без поштовхів і стукотів. Далі, при перемиканні на «N» (нейтраль), коробка повинна відключитися. Тепер, при включенні «R» (задній хід), АКПП повинна також включатися миттєво, без клацань і стукотів. Автомобіль повинен намагатися поповзти назад.Удержівая педаль гальма, слід перевірити коробку, перемикаючись з «D» в «R» і назад. Ніяких поштовхів і стукотів бути не повинно. Затримка більше 1 сек. при включенні якого-небудь режиму свідчить про знос або поломки коробки.
5
Для подальшої перевірки коробки на ходу, необхідно розвинути швидкість до 50-60 км/год. Передачі повинні перемкнутися не менше двох разів, м'яко, без поштовхів і затримок. Факт перемикання передачі визначається за легкому зміни шуму мотора і падіння його оборотів. При надмірному зносі АКПП відчувається поштовх, затримка або удар в момент переключенія.На швидкості 40-50 км/год слід втопити педаль акселератора до упору. Правильно працюючий автомат перемкнеться на передачу нижче, обороти двигуна увелічатся.Прі наявності режиму overdrive (кнопка зліва від селектора АКПП на японських і американських машинах), перевіряється і він. Для цього на швидкості 60-70 км/год включається режим ON натисканням кнопки overdrive. Передача повинна переключитися на одну вгору. При виключенні overdrive передача перемикається на одну вніз.Проблема пробуксовки передач виглядає наступним чином: при натисненні педалі газу обороти ростуть, але швидкість не додається.
Зверніть увагу
Слід бути обережним при управлінні чужим автомобілем. Попередньо слід налаштувати сидіння і дзеркала, перевірити роботу гальм.
Корисна порада
Часто коробка передач працює по-різному в холодному і прогрітому стані. Тому тестування АКПП проводять в обох станах. Нормальна коробка передач не смикав, що не стукає, не буксує, не шумить при перемиканнях на будь-яких швидкостях і при будь-якій температурі масла. Поява «check engine» або миготіння overdrive - привід для ретельної діагностики коробки на техцентре.
Автоматична коробка перемикання передач обладнана автономною системою змащення, що не залежить від системи змащення двигуна. У разі зниження обсягу залитого в АКПП масла нижче критичного рівня, неминучий вихід її з ладу. Тому перевірка рівня мастила в коробці-автоматі повинна здійснюватися щодня.
Вам знадобиться
  • - Рукавички.
Інструкція
1
На відміну від двигуна, рівень мастила в АКПП перевіряється виключно в прогрітому состояніі.Следовательно, після прогрівання силової установки, нагадаємо, що автомобіль повинен розміщуватися в даному випадку на рівному майданчику з затягнутим стоянковим гальмом, важіль селектора кілька разів переміщується по всіх позиціях. Після цього він переводиться в положення «Р» (паркінг), але робота мотора не зупиняється і відкривається капот.
2
При працюючому в режимі холостого ходу двигуні виробляється витяг щупа АКПП, який протирається, вставляється назад до кінця і знову витягується. Якщо фактичний рівень масла розташований між двох міток, то це в межах норми. А ось якщо нижче - тоді його необхідно долити і перевірити герметичність корпусу АКПП.
3
Трохи докладніше про мітки на щупі автоматичної коробки. Мітка «COLD» вказує на те, яким має бути рівень мастила в АКПП, якщо автомобіль недостатньо прогрітий, не перебувала в русі, і важіль селектора не переміщує по позиціях. Тобто, вона вказує на рівень щодо холодного масла. Мітка «HOT» вказує на те, яким має бути рівень мастила в АКПП, якщо автомобіль незадовго до заміру здійснив пробіг і масло в коробці розігріте до робочої температури.