Як відстежити грошовий переказ. чи можна відстежити операції переказу грошових коштів по карті ощадбанку.

Відправити грошовий переклад члену сім'ї або знайомому в будь-яку точку світу не складає ніяких труднощів. Існує безліч систем грошових переказів. Є системи, які працюють тільки усередині країни, є працюючі по країнах СНД і по всьому світу. У кожної системи свої тарифи на переказ грошових коштів, час доставки перекладу займає всього кілька хвилин.
Вам знадобиться
  • Номер грошового переказу
Інструкція
1
Коли немає можливості перевести гроші одержувачу на рахунок у банку або одержувач перебуває за межами країни, виникає потреба в послугах систем грошових переказів.
2
Усередині країни вигідніше переводити гроші на поточний або картковий рахунок одержувача, оскільки відсоток будь-якої системи грошових переказів перевищує комісію банку.
3
Вибір системи залежить не тільки від величини відсотка за переказ коштів, а також від країни перебування одержувача. Спочатку варто дізнатися, чи зможе людина отримати гроші в тому місті, де він знаходиться, або ж йому доведеться витратити свій час, щоб знайти точку, яка обслуговує ту систему, за допомогою якої були вислані кошти.
4
Відправивши гроші, через кілька хвилин можна попросити співробітника банку перевірити статус перекладу. Якщо одержувач вже встиг забрати кошти, статус буде: «Переклад виплачений».
5
У кожної системи є своя гаряча лінія, номер телефону якої можна побачити на роздрукованих для клієнта документах з контрольним номером переказу. Зателефонувавши на вказаний телефон і продиктувавши номер переказу, можна впевнитися, що він отриманий.
6
Деякі системи надають таку інформацію за допомогою Інтернету, для цього потрібно ввести необхідні дані на сайті системи і отримати інформацію. Ця послуга абсолютно безкоштовна.
7
Також можна просто зателефонувати одержувачу і дізнатися, чи зміг він забрати гроші.
8
На випадок виникнення будь-яких проблем, просите співробітника банку занести в систему ваш мобільний номер телефону. Нікому не вигідно, щоб гроші загубилися і не були отримані другою стороною. Тоді вони зависнуть на рахунку і після закінчення місяця, якщо переказ не виплачений, вся сума без урахування комісії повертається відправнику.
9
Плюси систем - можливість відправляти і отримувати кошти без відкриття рахунку, але з обмеженням суми.
Корисна порада
Якщо грошовий переказ здійснюється всередині країни можна скористатися внутрішньобанківської системою грошових переказів. Така система розроблена в більшості банків.