Як відремонтувати пуховик.

Нерідка ситуація: ви порвали свій улюблений пуховик , зачепившись невідомо коли, де і за що, чи дитина на дитячому майданчику зачепив новенький пуховик за цвях або гілку. Неважливо, як це сталося, результат завжди один - зіпсована річ, яку викинути шкода, але носити вже неможливо - полізе пух, розрив поповзе далі. Не засмучуйся завчасно, пуховик ще можна врятувати.
Інструкція
1
По-перше, ремонт залежить від місця, в якому пуховик порваний. Якщо це місце непримітне і не перебуває весь час на виду, можна просто застрочити або заштопати його в майстерні або самостійно. Правда, заштопати складніше, якщо ви не володієте навичками штопання, краще пошукайте хорошу майстерню. Залишилося досить мало ательє, де працюють майстрині старої школи, здатні вам допомогти, але варто пошукати.
2
Порваний край рукава можна відремонтувати, переробивши манжети пуховика. Розпустіть шви і Ушийте декоративні манжети з вовни, хутра або підходящої по дизайну або текстурі тканини. Це приховає пошкодження і додасть куртці новизну.
3
По-друге, важливо брати до уваги розмір ушкодження. Якщо дірка на пуховику невелика, то можна поступити наступним чином: просунути всередину під отвір клейову основу, пропрасувати теплою праскою, а зверху докласти клаптик рідної тканини (вони зазвичай додаються до пуховику разом із запасними гудзиками або кнопками). Клаптик можна пришити або приклеїти.
4
До речі, про клей. Це вірний і практично єдиний спосіб непомітно відремонтувати пуховик, якщо пошкодження знаходиться на видному місці. Розрив з вивороту скріплюється звичайної клейовий основою, щоб пух не вилазив, якщо поріз великий.
5
Виріжте відповідний за розміром шматок клейової основи, підкладіть його під верхню тканину пуховика клеїться стороною вгору, акуратно з'єднайте кордону розриву, зверху покладіть тонку тканину і пропрасуйте теплою праскою. Якщо межі сильно помітні, можна обробити їх декоративної тасьмою, нашивкою, Термоаплікація, світловідбиваючої стрічкою або хутром. Вибір оздоблення залежить від дизайну вашого пуховика.
6
Клеїти можна на клейову павутинку або спеціальний клей, які продаються в швейних магазинах. Є навіть клей, який скріплюють різнорідні текстильні поверхні. Сучасні марки клею безбарвні, витримують прання до 60 ° С. Інструкції із застосування звичайно пишуться на упаковці, але можна запитати поради у продавців. Проявивши уяву, а так само деяку вправність рук, ви можете дати улюбленої речі друге життя.
Ми купуємо гарний одяг, бо вона нам подобається. Вона може нам сподобається своїм кольором, кроєм, матеріалом або чим-небудь ще. Однак, деякі предмети одягу вимагають до себе більш трепетного ставлення. Вони дуже вибагливі у догляді, в змісті, в прання, прасування, а часом і в шкарпетці. Важливо розуміти це, набуваючи ту чи іншу одяг. Адже ви, напевно, не часто купуєте одяг для того, щоб надіти її всього один раз, а потім з легкістю викинути. Одяг покликана злучити їй власнику якийсь час, а верхній зимовий одяг, наприклад, призначена для носіння протягом, як правило, більш, ніж одного сезону.
Інструкція
1
Але що робити, якщо трапилося так, що ви купили пуховик і через деякий час, неправильно його виправши або зіпсувавши якось інакше хочете зробити все можливе, щоб повернути йому колишній вигляд.
2
Покладіть свій пуховик ще раз в машинку, додавши в барабан тенісний м'ячик. Налаштуйте машинку на повторне полоскання і віджимання. Після цього повісьте пуховик
3
Це одноразова реанімація вашого пуховик а. Але якщо ви хочете, щоб ваш пуховик і надалі залишався в хорошому стані, у вас є кілька варіантів, як цього домогтися. Один з них - найлегший, правда, може бути накладі у фінансовому плані. Це - хімчистка. Адже якщо ваш пуховик світлого кольору, то чистка йому знадобиться досить часта. А в хімчистці працюють професіонали, які добре знають свою справу. Здавайте їм періодично свій пуховик у міру забруднення, не чекаючи серйозних ушкоджень, і насолоджуйтеся чистим одягом. Правда, перш ніж віддавати в хімчистку пуховик , спочатку визначитеся з самою хімчисткою. Не кожна їх них спеціалізується на подібного роду одязі.
4
Інший варіант, прати пуховик самим за всіма правилами, щоб не довелося придумувати способи вирішення непередбачених проблем зі своїм одягом.
5
Отже, надалі періть подібні речі в машинці на спеціальній програмі, яка призначена для пуху. Віджим для таких виробів вибирайте як можна сильніше. При пранні пір'я і пух обов'язково зберуться в грудки. Не варто цього боятися, так як під час мушки це неодмінно виправиться. Не сушіть пуховик спеціально феном або іншими нагрівальними приладами. Краще просто повісьте його на вішалку на пристойній висоті від джерела тепла. Поки ваш пуховик буде поступово висихати, підходьте до нього і розминайте грудки з пуху і пір'я руками. Після чого енергійно, різко струшуйте сам пуховик .
6
Купіть в туристичному магазині шампунь, який призначений спеціально для пуху. Він не руйнує природну жирову змазку птахів.