Як зробити боке в фотошопі. в фотошопі зробити фон боке.

Боке (bokeh - в перекладі з японської мови «розмиття») - стильний, модний і надзвичайно популярний серед сучасних фотографів ефект. Багато хто хоче дізнатися, як правильно робити боке в фотошопі, щоб зробити свої фотографії схожими на знамениті кадри fashion-фотографів. У двох словах боке можна визначити як художню та завідомо продуману розмитість і нечіткість деяких зон у фотографії, які виявляються несфокусірованного. Правильно зроблене боке вигідно виділяє головного героя фотографії, красиво розмиваючи фон навколо нього.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop
Інструкція
1
Щоб додати до свого фото цей незвичайний ефект, створіть в Фотошопі новий файл досить великого дозволу. Ви можете пробувати ефект відразу на фотографії, але перший раз рекомендується самостійно намалювати кілька об'єктів і застосувати до них фільтр расфокусировки.
2
Залийте створену область темно-сірим кольором за допомогою інструменту заливки. Потім, за допомогою інструменту еліпса намалюйте коло і залийте його чорним цветом.Зайдіте в налаштування змішування шарів - Blending Options, і зменшіть прозорість вашого кола на 50%. Потім виберіть обведення (Stroke) з товщиною 10 пікселів. Обведення повинна бути внутрішньою і чорної.
3
Після цього зайдіть в меню Edit і натисніть Define Brush, щоб перетворити намальований круг в повноцінну кисть, якою ви зможете багаторазово копіювати ці кола і малювати ними, вибираючи різний розмір. Виберіть створену кисть в меню кистей, вкажіть розмір, який хочете бачити. Виставте параметр Spacing на 100%.
4
Створіть новий шар. Цей шар заповніть напівпрозорим градієнтом з будь-яким поєднанням кольорів, які вам подобаються. Режим змішування градієнта встановіть на Overlay, стиль лінійний.
5
Створіть новий шар, візьміть нову кисть і малюйте білим кольором великі кола, можете вибрати для них максимальний розмір кисті. Після цього відкрийте настройки фільтра Gaussian Blur і вкажіть розмиття в 20 пікселів. Створіть новий шар, намалюйте на ньому кілька кіл поменше і також поставте на них фільтр Gaussian Blur з нижчим розмиванням (4 пікселя). Те ж саме виконайте з третім шаром - круги на ньому мають бути зовсім невеликими, а розмиття не повинно перевищувати 1 пікселя.