Як вибрати акустику для комп'ютера.

Перед тим як ви будете купувати акустику для комп'ютера, вам потрібно вирішити, для чого вона буде застосовуватися. Якщо ви збираєтеся відтворювати тільки системні звуки і переглядати флеш-мультики, вам підійде найпростіша акустична система. Якщо ж ви збираєтеся дивитися на комп'ютері високоякісне відео, то тут необхідна вже більш потужна акустика.
Інструкція
1
Акустика 2.0 та 2.1. Це найпростіша акустична система, буває з сабвуфером, а буває і без нього. Її варто купувати, якщо ви не дуже вимогливі до комп'ютерного звуку, оскільки вона дозволяє прослуховувати звичайний стереозвук. Вона підійде для прослуховування mp3 (оскільки цей формат не може похвалитися особливою якістю звуку).
2
Акустика 4.0 і 4.1. Ця акустична система найбільше підійде для людей граючих в 3D «стрілялки». Оскільки така акустична система справляється з тими звуковими ефектами, які закладені в таких іграх. Хоча при прослуховуванні музики особливої різниці між акустикою 2.0 і 4.0 ви не відчуєте.
3
Акустика 5.1. Якщо ви любите дивитися фільми у форматі DVD, то ця акустична система підійде вам найкраще, т.к. вона забезпечує підтримку шестиканального звуку і має декодери Dolby Digital, DTS і Dolby Prologic.
4
Акустика 7.1 та 7.2. Найбільш дорога акустична система, вона призначена для справжніх гурманів звуку. З цією системою ви зможете слухати по-справжньому якісний звук. Завдяки цій системі, свій комп'ютер можна перетворити на справжній домашній кінотеатр. Зазвичай така акустика складається з одного або двох сабвуферів і семи сателітів. На таких системах встановлюються звукові процесори, декодуючі багатоканальний звук, такі як Dolby Digital Surround EX і DTS Surround EX.
Якщо вас не влаштовує звук, що виходить із ваших маленьких колонок, саме час задуматися про покупку акустичної системи, з якою можна відчути всю повноту і якість звуку. Музика повинна відчуватися не тільки людським вухом, а кожною клітиною його організму.

Крім таких технічних характеристик, як потужність (повинна бути високою), частота звукових хвиль і чутливість (або гучність), немаловажно при виборі системи знати ще й тип колонок, входять до неї. Є два різновиди. Колонки 2.1 складаються з двох сателітів і однієї низькочастотної колонки, сабвуфера. Колонки 2 - склад той же тільки без саба. Щоб відчути всю глибину звуку, краще вибирати колонки першого типу. Крім того, важливим є і вибір матеріалу для колонок. Пластмаса хоч і дозволяє надавати їм незвичайний вигляд, але звук все-таки краще виходить із колонок, виконаних з дерева або ДВП. Принаймні, дерев'яні колонки при високій гучності неприємно деренчати не стануть. Зверніть увагу і на наявність отвори у колонок ззаду. Якщо воно є в корпусі, то це вже говорить про високу якість відтвореного звуку.

Якщо ж вам важливо відчувати ефект присутності, то дивіться акустичні системи многополосного типу. В них багато колонок, в яких звуки розкладені на окремі частоти. Краще вибирати такі системи активного типу, вони вже йдуть з підсилювачем звуку в комплекті.

Перш ніж купувати або замовляти акустику, обов'язково сходіть в магазин, щоб на власні вуха почути її в дії. Просіть консультанта, щоб він відтворив на обраної вами системі різні мелодії, різні за стилем. Якщо вам подобається, тоді беріть і насолоджуйтеся.