Як назвати осла.

Ваш ослик може виконувати декоративну функцію або бути незамінним помічником у господарстві. Незалежно від призначення, не завадить підібрати вихованцеві відповідне ім'я.
Інструкція
1
Найпростіше рішення - пошукати серед людських імен. Але навіть вибираючи самі рідкісні та екзотичні варіанти, завжди є ймовірність зустріти двоногого тезку вашого вихованця. Який цілком може порахувати це образою. Звичайно, можна потім довго пояснювати, що ослик - улюбленець всієї родини, володіє прекрасним характером. І взагалі, цей благородний звір є національним символом Каталонії, Хорватії і красується на неофіційному гербі демократичної партії США. Все одно ви можете поставити себе в незручне становище і нанести незаслужену образу іншому.
2
Ослика можна назвати якраз на честь цих національних символів - Демократом, каталонці або Хорватом.
3
Привабливий варіант - назвати осла в честь його знаменитих пращурів. Серед найвідоміших - ослик, на якому в'їхав в Єрусалим Ісус, Валаамова ослиця, персонаж казки «Бременські музиканти», норовливий вихованець Ходжі Насреддіна. Але, на жаль, їх імена історія не зберегла. Тож вибирати, швидше за все, доведеться між Іа з книг про Вінні-Пуха та осликом Санчо Панси по кличці Грей.
4
Оригінальні імена можна знайти, звернувшись до міфології. У багатьох давніх культурах осел - священна тварина. Стародавні єгиптяни з образом осла пов'язували бога хаосу Сета. В облич осла представлявся вавилонський бог Нініб. В давньогрецькій міфології Аполлон в помсту нагороджує ослячими вухами царя Мідаса.
5
Ослики надихали і представників творчих професій. Його зображення є на картинах Вільяма Блейка, Франциско Гойї, Джованні Белліні, в байках Езопа і т.д. Назвати довговухого в честь Гойї або Езопа - вельми оригінально.
6
Кличка цілком може відображати характер і повадки осла, його зовнішні особливості, а також інтереси і звички господаря. Часом вдається вибрати вельми нетривіальні імена, засновані на грі слів. Наприклад «Жаба» (від слова «брикатися») або «Брикет» (бо брикається).
Корисна порада
Уникайте сложнопроізносімих буквених поєднань. Також не варто давати тварині непристойні і нецензурні прізвиська.