Як перенести тривалий переліт. тривалий авіапереліт.

Досить часто довгоочікуваній відпустці передує тривалий переліт , який важко переноситься навіть тими людьми, які не бояться літаків і не мають відхилень по лінії здоров'я. Тому проблема того, як перенести тривалий переліт, хвилює багатьох.
Вам знадобиться
  • анатомічна подушка для шиї, таблетки від захитування, штучна сльоза для очей, вода.
Інструкція
1
Перебороти страхи перед авіаперельотами без допомоги психолога досить важко, але з труднощами стикаються і ті люди, хто сідає в літак без побоювань. Основні складності перельоту пов'язані з необхідністю провести тривалий час в одному і тому ж положенні. Крісла в «економ-класі» розташовані близько один до одного, тому витягнути вперед ноги не надто зручно. Через їх нерухомості порушується кровообіг, аж до утворення тромбів. Щоб цього не відбувалося, рекомендується пити більше рідини і не соромитися рухатися під час польоту. Підніматися і міняти положення необхідно не рідше одного разу на годину. При цьому положення, при якому одна нога лежить зверху іншою, не найкраще. Так порушується кровообіг в області малого тазу.
2
Полегшити стан можуть прості вправи для нормалізації кровообігу і відновлення природного стану м'язів. Для цього необхідно розправити плечі, покриття шиєю, стопами. Одяг для подорожі повинна бути комфортною і не стискує рухів, щоб не здавлювати м'язи додатково. Більш зручно подорожувати, підклавши під шию спеціальну подушку або валик. У такому положенні м'язи не напружуються.
3
Для того щоб згладити проблеми тривалого перельоту, про ряд речей необхідно подумати заздалегідь. Не будуть зайвими таблетки від захитування, льодяники, розсмоктування яких допомагає в тих випадках, коли закладає вуха. Не завадять препарати для зволоження слизової оболонки очей, так як підвищена сухість повітря в салоні може викликати неприємні відчуття різі в очах.
Корисна порада
Щоб не виникло обезводнення, необхідно пити більше рідини, однак це повинна бути не газована вода, вуглекислий газ в якій може викликати дискомфорт через перепади тиску. Від прийому алкоголю краще відмовитися, так як замість очікуваного розслаблення він може спричинити надмірне збудження.