Як прати пелюшки. пральні машини для прання пелюшок.

З появою в домі малюка ритм життя батьків змінюється і однією з їх щоденних обов'язків стає прання дитячих пелюшок. При всій простоті процесу, він має свої невеликі секрети й тонкощі.
Вам знадобиться
  • Пелюшки, дитяче мило, миючий засіб для прання дитячої білизни, вода.
Інструкція
1
В першу чергу необхідно обзавестися великою кількістю пелюшок, щоб не довелося прати кожну з них окремо. Так як дитина "ходить в туалет" достатньо часто, то набагато простіше описані пелюшки складати в таз з водою, а прати їх один раз в день в пральній машині. Якщо такої немає, можна замочувати пелюшки в порошку або ж відпирати їх з використанням дитячого мила. Миючі засоби, в яких присутня луг або аромати і барвники, можуть викликати роздратування і алергію. Тому для дитячих речей у продажу присутні спеціальні порошки.
2
Рекомендації про те, як прати пелюшки з калом, дещо відрізняються. Перед замочуванням кал необхідно зчистити щіткою під струменем проточної води і вже тільки після цього приступати до ручної пранні. Це стосується і використання пральної машини, інакше весь цикл прання пелюшка буде плавати у воді з продуктами відходів життєдіяльності.
3
Ополіскувати пелюшки необхідно неодноразово, змінюючи воду. В пральних машинах, в яких присутня функція прання саме дитячої білизни, час на полоскання збільшено. Коли таких функцій немає, потрібно встановлювати режим додаткового полоскання. Тільки так всі частинки миючого засобу покинуть тканину. Чи використовувати кондиціонер для дитячої білизни - вирішувати тільки самій мамі. Однак у перші місяці життя алергічні реакції можливі навіть на найбезпечніший кондиціонер.
Корисна порада
Для того щоб шкіра дитини контактувала тільки з чистою тканиною і не реагувала на неї попрілостями, необхідно знати, як прати дитячі пелюшки правильно. Роздратування шкіри виникає через вплив на неї аміаку, який утворюється в сечі під впливом бактерій. Звичайна прання повною мірою від них не позбавляє, тому при підвищеній схильності дитини до попрілостей пелюшки необхідно кип'ятити або ж сушити під прямими сонячними променями, які також вбивають бактерії.