Як зробити сітку в фотошопі. робить сітку з фотографій.

Сітка - зручний інструмент, що дозволяє легко і швидко відслідковувати зміни, що відбуваються в зображенні, з яким ви працюєте в графічному редакторі. У цій статті ви навчитеся створювати сітку в Фотошопі для будь-якого зображення, щоб вона демонструвала навіть самі найменші спотворення у вашій роботі.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop
Інструкція
1
Для створення сітки зайдіть в розділ View Options і в настройках виду виберіть відображення сітки (Show Mesh). Вкажіть необхідний розмір, а також колір. Після підтвердження команди на вашому відкритому зображенні з'явиться сітка із зазначеними параметрами.
2
Сітку, при необхідності, можна зберегти. Для цього натисніть "Зберегти сітку» або «Завантажити сітку», якщо потрібно відкрити вже наявну.
3
Сітка може надати істотну допомогу в реконструкції зображення після того, як з ним були проведені якісь операції, і воно виявилося спотвореним. Відкрийте інструмент «Reconstruct», він дозволить за бажанням скасувати зміни, відновити первісний вигляд зображення або навпаки застосувати спотворення на інші об'єкти. Крім того, спотворювати об'єкт може розділ Liquify. Сітка дозволить вам відслідковувати зміни і спотворення в будь-якому створеному об'єкті, а також ви можете в будь-який момент зберегти сітку з формою перетвореного об'єкта, щоб згодом можна було застосувати її на нього. Точно так само ви можете зберегти сітку для нормального неспотвореного об'єкта, щоб відновити його параметри після невдалих дій.
4
Сітка стане вашим незамінним помічником, якщо ви працюєте з нечіткими зображеннями, в яких складно вловити конкретні кордону. Вона дозволить більш точно відзначати зони тих чи інших змін. Крім того, якщо в настройках сітки зняти галочку у пункту "Показувати зображення», ви зможете побачити спотворення на сітці в чистому вигляді.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jthsIfYYkRw