Як поставити звуковий драйвер.

Якщо комп'ютер відмовляється відтворювати звук, то ймовірно, пошкоджений або відсутній відповідний драйвер , установка якого для кожної звукової карти здійснюється однаково. Якщо ж звуковий пристрій взагалі в системі не відображається, то додатково доведеться встановити відповідне оновлення для системи.
Вам знадобиться
  • - файл драйвера, скачаний з сайту-виробника звукової карти.
Інструкція
1
Зайдіть в диспетчер пристроїв системи і перевірте наявність звукової карти. Для цього натисніть правою клавішею миші на «Мій комп'ютер» і виберіть пункт «Властивості», потім натисніть на посилання «Диспетчер пристроїв». Якщо у вікні, присутній пункт «Звукові, відео та ігрові пристрої», в якому відображається назва звукової карти, то система визначає пристрій і можна переходити безпосередньо до установки драйвера. Якщо такий пункт відсутній, встановіть оновлення від Microsoft «Універсальний драйвер аудіопристроїв», яке можна завантажити з офіційного сайту компанії.
2
Видаліть встановлені драйвера звуку через меню «Установка та видалення програм» («Пуск ->« Панель управління »).
3
Скачайте драйвер з офіційного сайту виробника звукової карти. Часто всі потрібні утиліти поставляються в комплекті разом з комп'ютером, тому перевірте їх наявність на диску. У комп'ютерах найчастіше використовуються карти Realtek, для яких драйвер називається «Realtek High Definition Audio Driver». Для вбудованих карт драйвера можна скачати з сайту-виробника материнської плати.
4
Запустіть виконуваний файл завантаженого додатка і дотримуйтесь інструкцій інсталятора. Після установки перезавантажте комп'ютер. Запустіть додаток, який з'явиться після установки драйвера.
5
Налаштуйте всі параметри, необхідні для комфортного прослуховування аудіо-файлів.
Корисна порада
Якщо модель звукової карти невідома, то її можна дізнатися за допомогою спеціалізованих програм тестування системи. Однією з таких є Everest, яка відобразить не тільки назва звукової карти, але і решта вмісту комп'ютера. Аналогічним додатком є програма CPU-Z, яка також непогано справляється зі своїм завданням. Якщо за допомогою програм визначити виробника не вдається, то подивіться безпосередньо на саму плату, витягнувши її з комп'ютера.
Установка програмного забезпечення та драйверів - це першочергова задача, яку слід виконати після інсталяції операційної системи. Нерідко драйвери доводиться оновлювати при заміні обладнання або підключенні нових пристроїв.
Вам знадобиться
  • - Інсталяційний диск;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Основна частина звукових карт може бути поділена на три категорії. В стаціонарних комп'ютерах можуть використовуватися дискретні внутрішні плати. В мобільних ПК практично завжди встановлені інтегровані чіпи. Рідше можна зустріти зовнішні плати, що підключаються до порту USB. Для початку з'ясуйте тип обладнання.
2
Якщо ви тільки що придбали і встановили внутрішню або зовнішню плату, вставте в привід комп'ютера інсталяційний диск. Відкрийте вміст накопичувача, використовуючи меню «Мій комп'ютер». Запустіть файл-додаток з назвою Setup.
3
Встановіть програмне забезпечення і перезавантажте комп'ютер. Перевірте можливість використання звукового адаптера.
4
За відсутності зазначеного DVD-диска або в разі використання звукової карти, інтегрованої в материнську плату, виконайте пошук драйверів в інтернеті. З'ясуйте назву моделі звукової карти. Це можна зробити, вивчивши написи на корпусі пристрою.
5
Перейдіть на сайт виробника потрібного обладнання. Заповніть поле пошуку, ввівши в нього найменування звукової карти (материнської плати). Дочекайтеся відкриття списку доступних додатків. Виберіть ту програму, яка розроблена для операційної системи, встановленої на вашому ПК.
6
Скачайте вбрання програмне забезпечення. Встановіть його, використовую стандартний метод інсталяції. Якщо звукова плата не запрацювала відразу після завершення установки ПО, перезавантажте комп'ютер. Перевірте правильність підключення акустичної системи.
7
Запустіть довільний програвач мультимедійних файлів. Активуйте відтворення музичної композиції. Налаштуйте параметри роботи звукової карти. Для цього виберіть призначення активних портів і встановіть потрібний режим еквалайзера.