Як навчитися писати англійською.

Лист - один з видів мовленнєвої діяльності, який допомагає швидше вивчити англійську мову. Навчитися виражати свої думки легше на папері, а вже після цього можна переходити і до активного спілкування "в живу". Але спочатку потрібно навчитися писати англійською.
Інструкція
1
Навчитися писати по-англійськи зовсім не так важко, як може здатися на перший погляд. Для початку потрібно в принципі навчитися писати, але у вас, хочеться сподіватися, з цим проблем немає. Потім необхідно вивчити букви англійського алфавіту. Тут без зубріння не обійтися, оскільки багато букви латиниці нагадують якісь букви кирилиці, але позначають інші звуки. Як ці особливості, так і окремі літери, що не мають аналогів в нашій системі письма, потрібно вивчити.
2
Потім потренуйтеся писати англійські букви в рядок. Одна рядок - заголовна буква, інша - рядкова. Почніть в одному рядку писати і ті, й інші літери. Після цього відпрацюйте з'єднання букв. Словом, робіть все так, як у першому класі на уроках краснопису. Можете навіть придбати собі англійський буквар, якщо не сподіваєтеся на власні сили і якщо таке видання вам взагалі вдасться знайти.
3
Після відпрацювання з'єднання букв переходите до цілих словами. Можете тренуватися в листі, поєднуючи це захоплююче заняття з заучування англійських слів, що вам теж обов'язково доведеться робити. Можете переписувати цілі фрагменти тексту або тренувати так якісь довгі вирази. При цьому намагайтеся "тримати марку» - не перескакуйте з рядка на рядок, стежте, щоб букви шикувалися в одну лінію. Але такі речі регулюються вже при оволодінні мешкати на асфальті на прикладі кирилиці, тому і з латиницею у вас не повинно виникнути проблем.
4
Вищеперелічені правила недійсні для тих, кому достатньо "друкувати" літери. У цьому випадку літери ніяк не пов'язані між собою і відокремлені маленькими пробілами. Для поділу слів використовується більший за розміром прогалину. Опанувати таким листом буває набагато простіше, особливо якщо ви, звикнувши до кирилиці, взялися за вивчення латиниці. Якщо хочете, якщо вам зручніше, можете після оволодіння "друкованим" листом почати з'єднувати букви і писати прописом. Але тут справа стоїть вже за вашими особистими смаками.