Як зробити ковбойський капелюх. ковбойський капелюх.

Крислатий «ковбойський» капелюх з давніх часів є символом чоловіків США, Мексики і Канади. Зараз не тільки чоловіки, але і жінки використовують даний атрибут в повсякденному житті. Однак частіше можна зустріти такий головний убір на вечірці в складі традиційного костюма. Спробуйте зробити «ковбойський» капелюх для карнавалу самостійно.
Вам знадобиться
  • - картон,
  • - шкірозамінник,
  • - нитки,
  • - крейда,
  • - клей,
  • - ножиці.
Інструкція
1
Найбільш натурально виглядатиме капелюх з жорсткого шкірозамінника коричневого, світло-коричневого або чорного кольору. Спочатку виготовте викрійки з картону, які також стануть основою вашої капелюхи. Виміряйте окружність голови.
2
Виріжте з картону поля капелюхи. Для цього накресліть на аркуші картону окружність, що відповідає розміру голови. Ширину полів капелюхи з боків зробіть близько 20 см. У передній і задній частинах полів зробіть невеликі подовження. Виріжте отримані поля капелюхи і видаліть центральну окружність.
3
Виріжте смужку з картону заввишки близько 20 см для тулії. Тепер ви можете приступити до виготовлення «ковбойському» капелюхи зі шкірозамінника. Складіть відрізок шкірозамінника навпіл лицьовою стороною всередину. Покладіть викрійку полів капелюха на матеріал. Обведіть її кравецьким крейдою і виріжте з урахуванням припуску на шви.
4
Прошийте, не розділяючи дві деталі разом із зовнішньої окружності близько до краю. Виверніть на обличчя і вставте вашу викрійку всередину заготовки. Прошийте з діаметру прямо по лицьовій стороні. По зовнішньому та внутрішньому діаметру полів капелюхи зробіть декоративні строчки ниткою контрастного кольору.
5
Далі візьміть викрійку тулії і покладіть її на також складений удвічі відрізок шкірозамінника. Раціональніше розташувати викрійку по довжині до згину. Іншими словами, залиште припуск на шов по бічних і нижньої сторонам.
6
Обведіть крейдою і виріжте потрібний відрізок. Складіть бічні сторони і зшийте разом на виворітного стороні. Потім зігніть заготовку виворітного стороною всередину. Склейте паперову викрійку тулії з боків.
7
Після висихання клею вставте її заготівлю. Прошийте вільні кінці разом. По верхній і нижній лініях тулії пустите декоративні строчки ниткою контрастного кольору.
8
За деталі з картону, яку ви отримали під час вирізання полів капелюхи, виріжте окружність в один шар із шкірзамінника трохи більшого розміру, щоб в подальшому отримати ефект провисання.
9
Промажьте кромку окружності із шкірзамінника з лицьового боку і вставте в тулію. Акуратно притисніть пальцями. Поєднайте деталі тулії і полів капелюха по швах і прошийте по внутрішній стороні. Щоб вийшов шов не заважав, використовуйте відрізок широкої тасьми відповідного кольору і приклейте його, закриваючи шов.
10
Після повного висихання ви можете підігнути поля капелюхи з боків і підправити тулію капелюхи. Надіньте на тулію короткий ремінь або прикріпіть декоративний значок шерифа.