Як вставити індикатор.

Індикатори використовуються в терміналі MetaTrader як допоміжний інструмент для оцінки змін, що відбуваються на основному графіку ціни. Крім того, вони можуть виводити інформацію про стан поточного рахунку і відкритих угод, про майбутні події фінансового характеру, часу відкриття і закриття торгових сесій і т.д. Найчастіше не входять в базовий дистрибутив терміналу індикатори поширюються через інтернет і вимагають певних маніпуляцій перед використанням.
Вам знадобиться
  • термінал MetaTrader.
Інструкція
1
Помістіть файл індикатора в папку indicators - її треба шукати в папці experts того каталогу, куди встановлений термінал. Зазвичай MetaTrader встановлюється в каталог Program Files системного диска і назва його папки починається з імені брокера - наприклад, Alpari MetaTrader.
2
Скомпілюйте індикатор, якщо це необхідно. Готовий до використання (уже скомпільований) файл індикатора має розширення ex4 (або ex5), але часто через інтернет поширюється тільки файл з розширенням mq4 (або mq5). Таке розширення має файл вихідного коду, який без компіляції використовувати не можна. Термінал автоматично компілює всі файли mq4 при запуску, тому якщо є можливість його перезапустити, то зробіть це.
3
Якщо вимкнути термінал не можна, то двічі клацніть файл із вихідним кодом - так ви відкриєте його в редакторі MetaEditor. Щоб скомпілювати завантажений в редактор код натисніть клавішу F5 або клацніть кнопку Compile.
4
Перейдіть в термінал MetaTrader - в редакторі це можна зробити натисканням клавіші F5. Відкрийте графік, на який необхідно помістити індикатор.
5
Розкрийте розділ «Користувальницькі індикатори» в панелі «Навігатор» - вона знаходиться в лівій частині вікна терміналу. Знайдіть у списку індикаторів той, який слід прикріпити до графіку, і перетягніть його на графік мишкою. Замість перетягування можна двічі клацнути назву індикатора.
6
Змініть настройки індикатора у віконці Custom Indicator, яке MetaTrader покаже, перш ніж прикріпити індикатор до графіку. На вкладці «Загальні» слід виставити позначки у відповідних чекбоксах, якщо індикатор використовує в роботі зовнішні файли. На вкладці «Кольори» можна задати ширину, тип ліній і їх колірні відтінки. На вкладці «Відображення» можна відключити показ індикатора на графіку для деяких з таймфреймів. На вкладку "Вхідні параметри» поміщені основні налаштування індикатора.
7
Натисніть кнопку «OK» у вікні Custom Indicator і індикатор відобразиться на графіку. Іноді потрібно декілька секунд або навіть десятків секунд для попередньої підготовки індикатором відображається.