Як зробити розкладку клавіатури.

Розкладка клавіатури відповідає за мову введення. Як правило, в комп'ютерах для російськомовних користувачів налаштовані і готові до почергового використання дві мови - російська та англійська. При бажанні користувач може сам додати третю мову і налаштувати спосіб перемикання клавіатури.
Інструкція
1
Всі параметри мови введення налаштовуються в панелі управління. Відкрийте її через меню «Пуск», далі пункт «Налаштування» і «Панель управління».
2
У папці, клацніть двічі по компоненту «Мова і регіональні стандарти». Через його налаштування ви будете керувати параметрами ввода.В залежності від швидкодії комп'ютер може відобразити в папці «Панель управління» одразу всі компоненти або поступово, завантажуючи іконки частинами. У другому випадку трохи почекайте, поки не з'явиться потрібний значок.
3
Відкрийте вкладку «Мови і клавіатури», далі натисніть кнопку «Змінити клавіатуру». За допомогою кнопки «Додати» відкрийте повний список мов і виберіть з них необхідний. Натисніть на «плюсик» праворуч від назви мови і налаштуйте вигляд клавіатури. Натисніть кнопку "OK", щоб вийти з меню. Далі для збереження налаштувань натисніть кнопку «Застосувати».
4
Спосіб зміни мови налаштовується у вкладці «Перемикання клавіатури». На свій розсуд ви можете задати кнопку, що відключає режим "Caps Lock" і комбінацію, переключающую мову. Це може бути поєднання одночасно натиснутих "Alt-Shift" або "Ctrl-Shift". Принципової різниці немає і поради давати тут не можна - все залежить від вашої зручності.
5
Після зміни налаштувань натисніть кнопку «Застосувати» і "OK" для збереження налаштувань і виходу з меню. Аналогічним способом вийдіть і з компонента.
6
Змініть розкладку клавіатури відповідно до щойно виставленими настройками - за допомогою комбінації "Alt-Shift" або "Ctrl-Shift". Якщо ви встановили третій або четвертий мови, повторіть комбінацію відповідно з порядковим номером необхідного мови.
За стандартом в Росії користувальницький комп'ютер підтримує дві основні мови - російська та англійська. Найчастіше під час роботи за комп'ютером доводиться переключатися з англійської мови введення на російську. Для здійснення даного перемикання є кілька способів. Нижче викладені найпоширеніші і зручні з них.
Вам знадобиться
  • Користувальницький рівень володіння персональним комп'ютером.
Інструкція
1
Найпростіший і найпоширеніший спосіб - одночасне натискання на клавіші "Alt" і "Shift" на клавіатурі. Дане поєднання клавіш дозволяє миттєво перемкнути мову введення з одного на інший.
2
Наступний спосіб перемикання на російську мову введення здійснюється наступним чином: - Для початку необхідно викликати панель завдань (знаходиться внизу) .- Справа на панелі завдань знаходиться кнопка, що відображає мову введення, включений на даний момент. Якщо там стоять літери "EN", значить зараз включена англійська розкладка клавіатури, якщо "RU" - русская.- Щоб перемкнути мову введення на інший, потрібно викликати меню вибору мови введення, натиснувши на кнопку відображення один раз лівою кнопкою миші. У списку можна вибрати потрібний вам мову введення.
3
У деяких операційних системах поширеним поєднанням клавіш для зміни мови введення є комбінація "Ctrl + Shift".
Корисна порада
Налаштувати "гарячі клавіші" зміни мови введення можна в службі "Мова і регіональні стандарти" в Панелі Управління. Там же можна змінити мову введення, встановлений за замовчуванням. Таким чином, обраний вами мову введення буде встановлюватися автоматично при завантаженні операційної системи, а також буде включатися для певних програм при їх запуску.