Як лікувати поперек, якщо продуло. спину продуло кондиціонером.

Для того щоб продуло спину, багато часу не потрібно. Було спекотно і ви трохи постояли на протязі, після фізичної роботи присіли відпочити на теплому вітерці - випадків може бути безліч, а результат один - сильно болить поперек, складно розігнутися.
Інструкція
1
Натріть спину, особливо область попереку, розігріваючої маззю. За відсутності подібних лікарських препаратів можна в якості растирки застосувати спирт або спиртовмісні засіб. Натерши поперек, укутайте її яким-небудь теплим матеріалом - вовняним шарфом або шаллю. У наступні дні не забувайте знову проводити цю процедуру, продовжуючи до зникнення хворобливих симптомів.
2
При виході з будинку одягайтеся по погоді. Область попереку повинна обов'язково бути в теплі.
3
Якщо ваш організм має схильність до таких захворювань, намагайтеся стежити за такими ситуаціями і приймайте додаткові заходи. Чи не вибігайте з жарких приміщень в холод, не стійте поруч з кондиціонерами, в міжсезонну пору носите зігріваючий пояс з овечої або собачої шерсті. Такі пояси досить тонкі, не видні під одягом. Зате їх використання запобіжить появу болю в попереку.
4
Згадайте про народній медицині. Візьміть капустяний лист, покладіть на нього по 1 чайній ложці меду, солі, сухої гірчиці в порошку, тертого хрону, соняшникова або оливкова олія. Прикріпіть (бинтом) лист з кашкою до попереку. Залиште пов'язку на ніч. Хрін і гірчиця мають разогревающие властивості, сіль витягає всі шлаки і непотрібні речовини, масло і мед живлять шкіру.
5
Відвідайте басейн. Тепла вода і плавні рухи сприяють розслабленню організму і м'язів, у тому числі і поперекових.
6
Не спіть на м'якій перині. Для сну вибирайте більш жорстку поверхню.
7
Масажуйте спину. Тільки варто відзначити, що при сильних і ниючих болях масаж протипоказаний. Якщо поперек болить несильно і характер болю не гострий то, можливо, поперекові м'язи спазмовані і легкий масаж допоможе їм повернути свій колишній стан.
8
При болях у попереку зверніть увагу на наступне вправа, що допомагає розвантажити поперековий відділ. Лежачи на спині, ноги зігнути в колінах. Ступні повинні бути на підлозі. Нахиляйте коліна вліво і вправо, не відриваючи від підлоги поперек. Повторіть раз 10 - 15.
9
При сильних болях і дискомфорті покажіться до лікаря. Не відкладайте свій візит, чекаючи погіршення стану і можливих ускладнень.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZWnnBl4MOKY