Як замінити акумулятор ноутбука. Як замінити батарею на ноутбуці.

Що робити, якщо ноутбук швидко розряджається і стає таким же незручним в обігу, як і настільний комп'ютер, який потрібно тримати постійно підключеним до розетки? Найчастіше причина криється в зносі акумуляторної батареї, яка має обмежений ресурс роботи. Вирішити виниклу проблему можна своїми силами, замінивши акумулятор, що сів ноутбука на новий.
Вам знадобиться
  • Ноутбук
  • Викрутка
  • Новий акумулятор
Інструкція
1
Для початку вам, звичайно ж, буде потрібно новий акумулятор. Дістати його в наш час абсолютно нескладно: можна, скориставшись інтернетом, замовити на офіційному сайті виробника або в спеціалізованому інтернет-магазині. А можна сходити в один з гіпермаркетів електроніки - навіть якщо там не виявиться потрібної вам моделі акумулятора, ви зможете її замовити.
2
Коли новенький акумулятор для ноутбука вже лежить перед вами, звільніть його від упаковки і перевірте, щоб на контактах, якими акумулятор буде приєднуватися до контактів ноутбука, не було сміття і пилу.
3
Переверніть ноутбук і покладіть його на рівну поверхню "обличчям" вниз. Від'єднайте сів аккумулятор.Еслі акумулятор закріплений болтами, видаліть їх, скориставшись викруткою.
4
Вставте в ноутбук новий акумулятор. Зазвичай потрапляння акумулятора в паз супроводжується клацанням. Якщо акумулятор кріпиться гвинтами, закрутіть їх назад.
5
Якщо після заміни акумулятора ноутбук і раніше швидко розряджається, зверніться до сервісного центру - швидше за все, справа не в сів акумуляторі, а у внутрішній несправності ноутбука.
Зверніть увагу
Заміна акумулятора ноутбука - процес, що здається простим лише на перший взгляд.Еслі у вам мало досвіду в поводженні з електронікою (або його зовсім немає), краще зверніться в сервісний центр або до професійного мастеру.Заплатіть невелику суму за таку послугу все-таки краще, ніж потім купувати новий ноутбук.Не економте на новому акумуляторі - використовуйте тільки оригінальний акумулятор від виробника. Китайські універсальні "клони" більш дешеві, але гірше тримають заряд і виходять з ладу в самий невідповідний момент.
Корисна порада
Не заряджайте ваш ноутбук до повної розрядки. Так ви істотно продовжите термін служби акумулятора і надовго відтягнете питання його заміни.