Як зробити фото з ефектами.

Фотошоп володіє унікальними можливостями перетворення малюнків і фотографій в неповторні шедеври, і ви можете доторкнутися до цих можливостей, навчившись користуватися інструментами відомого графічного редактора. Давайте розглянемо, як перетворити звичайну фотографію в Adobe Photoshop в оригінальне і ефектне зображення, яке буде привертати увагу і дивувати, і трохи пограємо з різними ефектами.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop
Інструкція
1
Для початку виберіть фотографію, яку хочете перетворити. Фігура людини або потрібного нам об'єкта на ній повинна бути зображена чітко, яскраво і досить качественно.Затем створіть в Фотошопі файл досить великого розміру (1920 на 1200 пікселів). За допомогою інструменту заливки заповніть створену область чорним кольором, або іншим темним відтінком, близьким до чорного.
2
Після цього виберіть інструмент «Пензель» і встановіть для неї підходящі значення: крупний діаметр (300-400), прозорість 20-30% і висока ступінь мягкості.Виберіте будь-який приємний відтінок із кольорової палітри який вам подобається, наприклад , бузковий.
3
Створіть новий шар і зробіть на ньому напівпрозорої пензлем кілька легких колірних плям. Потім створіть ще один шар і вже на ньому створіть додаткові колірні плями. У параметрах змішування шарів вкажіть Color Dodge. Кольори красиво змішаються.
4
Тепер настав момент вставити на створений фон обрану фотографію. Для початку виріжте фігуру людини або об'єкта на фото, вона потрібна вам без фону. Для виділення фігури скористайтеся пером (Pen Tool), інструментом Lasso Tool, або швидкою маскою. Після того, як фігура буде повністю виділена, скопіюйте виділену область на новий шар, а потім перенесіть на підготовлений фон.
5
Поверніться знову до тла. Візьміть кисть маленького діаметру, підберіть світлий колір і почніть хаотично розставляти дрібні точки на фоні навколо фігури, імітуючи розсип зірок. Перемежовувати дрібніші точки з більш великими - це створить ілюзію об'єму. Періодично міняйте кольору від м'яких світлих відтінків до чисто білому кольору.
6
Додайте до фігури ефект освітленості, для цього знову візьміть дуже м'яку кисть крупнішого діаметру (200 пікселів), і, малюючи білим кольором, зробіть ефект легкого свічення навколо фігури на фото.
7
Фотографія вже виглядає непогано, але до неї можна додати цікавий ефект у вигляді кіл різної фактури. Виберіть на панелі інструментів Ellipse Tool і намалюйте на тлі близько фігури коло з параметрами Opacity 100% Fill 0% .Зайдіте в властивості шару у вкладку Gradient Overlay. Встановіть прозорість 20%, стиль Linear, angle -169, а параметр змішування - Color Dodge. Якщо все зроблено правильно, коло наполовину розчиниться в фоні.
8
Скопіюйте шар з колом стільки раз, скільки вам захочеться, і розмістіть розмноження круги по фону так, щоб вони створили красиву композіцію.В вікні шарів виберіть Curves (криві) і відредагуйте їх так, щоб зображення стало контрастніше (готовий параметр Darker RGB).
9
Якщо хочете, додайте до фотографії ефект мильних бульбашок. Для цього знову скористайтеся інструментом еліпса і намалюйте коло без заливки (Fill 0%, Opacity 70%). В налаштуваннях шару додайте намальованому колі Inner Shadow з параметрами Hard Light і прозорістю 42%, а потім додайте внутрішнє світіння (Inner Glow), тиснення (Emboss) і глянсову поверхню (Satin). Відкрийте Free Transform в меню Edit і видозмінюйте форму міхура, а також збільшуйте кількість бульбашок на фотографії на свій розсуд.
10
Самостійно поекспериментуйте з різного роду ефектами, яких в Photoshop безліч. Можливо, вам вдасться створити свій неповторний, що привертає увагу ефект на фотографії.
Фотографіями, обробленими в візуальних редакторах, сьогодні мало кого здивуєш. Але зображеннями, знятими так, що не потрібно ніякої обробки, може пишатися як початківців фотограф-любитель, так і маститий професіонал. Робити фотографії з ефектами вам допоможе використання спеціальних фільтрів для об'єктивів.
Вам знадобиться
  • - напівпрофесійний або професійний фотоапарат;
  • - спеціальні фільтри для об'єктива;
  • - інструкція до техніки.
Інструкція
1
Використовувати фільтри треба строго за призначенням і в правильному місці. При виборі звертайте увагу на розмір скельця, щоб він відповідав розмірам об'єктива. Також дивіться, чи можливо фільтр використовувати в сукупності з іншим (на зовнішньому обідку повинна бути різьба).
2
Для створення «теплого» тони на фотографіях використовуйте захисний фільтр Sky Light. Від звичайного UV скельця він відрізняється рожевим відтінком, відмінно захищає об'єктив від пилу і вологи, запобігає виникненню на фотографії «серпанок» від ультрафіолетових променів при зйомці об'єктів, розташованих далеко. При фотографуванні блакитних або зелених кольорів фільтр SkyLight пом'якшує кольору, що надає зображенню приємний для ока відтінок. Пам'ятайте, що краще не здійснювати зйомку в зимовий період з таким скельцем: сніг придбає рожевий відтінок.
3
Щоб робити фотографії з ефектами, використовуйте дифракційні або зірчасті фільтри (star filters). Композицію необхідно вибудувати таким чином, що при зйомці в об'єктив потрапляв точковий джерело світла (наприклад, зйомка листя дерев через який пробиваються сонячні промені). В такому розташуванні на фотографії при використанні зірчастого фільтра буде утворений ефект «зірочок», що складаються з 2-16 променів. При дефракціі світло буде перетворений в красиві розмиті кулі. Зверніть увагу, що їх величина, як і довжина променів, залежить від діафрагми. Готова фотографія буде іскритися і виглядати дуже святково.
4
Створити ефект «розмитості» різкихкордонів предметів на фотографії допоможуть дифузійні фільтри. Вони підходять як для портретної, так і для пейзажної зйомки. Дуже часто дифузійні фільтри суміщені з колірними, що надає зображенню м'який і незвичайний вид.
5
Ефект «туману» дозволять створити туманні фільтри. Він робиться з злегка мутного скла і додає туманність фотографії по всьому полю. Дуже красиво цей ефект виглядає при зйомці водоспадів, річок, ліси, романтичних зображень. При придбанні даного фільтра перевірте його працездатність на місці, т.к. вони мають різну щільність.
6
Самими чарівними фільтрами вважаються поляризаційні. Вони дозволяють робити фотографії з ефектами надзвичайно прозорою води і нереально синього неба. Якщо вас захоплюють фотографії, наприклад, місць відпочинку з Мальдівських островів, то за допомогою поляризаційного фільтра, ви зможете створити такі фотографії на будь-якому узбережжі. Дані скла мають властивість затримувати відбиті промені сонця, роблячи колір зображених предметів більш насиченим. Зверніть увагу, що знімати треба з того боку, де найбільше світла. Також використовуйте даний фільтр при спокійній воді: хвилі замість сонця відображають різні ділянки неба.
7
Для фарбування фотографії в різні кольори використовуйте кольорові фільтри. Вони додадуть всьому зображенню вибрані вами відтінки. Також існують «градуйовані» фільтри. Вони пофарбовані тільки наполовину і дозволяють або врівноважити кольору на фотографії (наприклад, коли трава набагато яскравіше неба), або перевести акцент на необхідну частину зображення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JOVU9B_qDiw
Зверніть увагу
За допомогою поляризаційних фільтрів можна здійснювати якісну зйомку через скло.