Як лікувати чесоточного кліща.

Короста - це інфекційне захворювання, яке виникає у людини при появі кліщів на його шкірі. Різновид цих паразитів так і назвали - коростяний клещ.Главним подразником стає самка, оскільки після запліднення самець помирає, а самка паразита риє під шкірою людини канали та відкладає туди яйця. Сама по собі короста не проходить, її необхідно лікувати.
Інструкція
1
При виявленні перших ознак корости обов'язково продезінфікуйте все в будинку і на робочому місці: перепрала і пропрасуйте речі (в зимовий час вивісите їх на мороз, коростяний кліщ гине при низькій температурі), протріть спиртовим розчином все, до чого ви торкалися до цього (дверні ручки, підлокітники і так далі).
2
З'ясуйте, чи є у вашому оточенні захворілі коростяних кліщів, щоб після лікування ваша хвороба не повторилася при контакті з цими людьми.
3
Зверніться до дерматолога, щоб лікар провів необхідну діагностику і виписав потрібні препарати для знищення чесоточного кліща.
4
Препарат медіфокс. Приготуйте емульсію, додавши 8 мл засобу в 100 мл води кімнатної температури. Обробляйте тіло протягом трьох днів.
5
Спрегаль - ліки, які добре підходить для дітей. Щовечора протягом 7 днів втирайте засіб в шкіру хворого. Але не виключено, що при застосуванні цієї мазі може з'явитися шкірний дерматит і печіння в місцях ураження.
6
Лікування народними засобами. Купіть мазь бензилбензоату. Намастіть нею протягом шести днів все тіло, крім голови і шиї, тонким шаром. По завершенні курсу ще протягом тижня змащуйте тіло косметичним маслом, попередньо прийнявши душ. Також замість бензилбензоату можете використовувати гас, бензин, солярку. Але це більш садистський підхід до вирішення проблеми з коростяних кліщів.
7
Прийміть теплий душ. Пред застосуванням будь-яких препаратів обов'язковість помийтеся під душем з мочалкою і милом. Це дозволить змити кліщів з тіла і підготує шкіру до ефективнішого «прийняттю» препарату. Але якщо на тілі вже з'явилися пухирі, то душ краще виключити.
8
Проводите профілактичні заходи для уникнення захворювання. Обов'язково мийте руки з милом після повернення додому, уникайте зайвого контакту з різними предметами в громадських місцях.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=C9KT-UcR45U